Рецепт приготування домашнього сиру з 4-х інгредієнтів, який виходить смачнішим за імпортний продукт

Приготування сиру в домашніх умовах - це особлива магія, в якій нема зайвих деталей. Пропонуємо до вашої уваги найкращий рецепт домашнього сиру з 4-х інгредієнтів та покроковою схемою приготування.

Домашній сир зазвичай готують з козячого чи коров’ячого молока. Для цього смаколика потрібно взяти лише 4 інгредієнти і строго виконати всі поради з покрокової схеми приготування.

Приготування сиру з цільного молока в домашніх умовах
Приготування сиру з цільного молока в домашніх умовах

Отже, спочатку готуймо складові для домашнього сиру:

  • куряче яйце: 3 штуки;
  • сіль: 1 столова ложка;
  • сметана: 250 г;
  • молоко: 1 літр.

Підготували? Тепер можна переходити безспосередньо до приготування страви.

Покроковий рецепт приготування смачного сиру в домашніх умовах

Інгредієнти для приготування домашнього сиру: цільнозбиране молоко, сметана, сіль, яйця
Інгредієнти для приготування домашнього сиру: цільнозбиране молоко, сметана, сіль, яйця

Крок N 1. Закип’ятіть молоко в окремій ємності, посоліть його.

Крок N 2. Коли молоко закипить – додайте до нього сметанну суміш та ретельно перемішайте. Після цього кип’ятіть молоко зі сметаною ще протягом 5-10 хвилин.

Крок N 3. Під час кип’ятіння сиркова масса відділиться від молочної сиворотки. Як тільки це трапиться – сиркову масу треба відкинути на друшляк.

Крок N 4. Рідині треба дати повністю стекти.

Їсти домашній сир можна через декілька годин. Щоб він вийшов більш щільним і густим – його перед вживанням вкладають під пресс.

Наприклад, готовий сир можна огорнути марлею зверху і поставити на нього трьохлітрову банку, що заповнена доверху водою.

Свіжий домашній сир завжди виходить набагато смачнішим, аніж його магазинні аналоги. Досвідчені сировари добре знають, що сирний згусток формується набагато краще, якщо молоко перед використанням витримати в холоді протягом 3-4 днів.

Під час зберігання в холоді відувається вивільнення кальцію. Чим більше в молоці кальцію, тим краще воно буде згортатись.

Крім того, для сироваріння більше підходить цільнозбиранє, а не пастеризоване молоко. Справа в тому, що пастеризація призводить до зменшення кальцію в складі молока. В результаті цього згусток, що отримується під час сироваріння, виходить занадто крихким.

Нові статті

Схожі статті

“Я була залежна від нього”: 35-річна Ксенія Мішина розповіла, якими були її стосунки з першим чоловіком

Ксенія Мішина має сина Платона, якого народила від свого першого коханого, але стосунки були не тривалими та вони розійшлись. Що відомо про першого чоловіка акторки?

Був тричі одружений та має 7 дітей: Дмитро Гордон розповів, як познайомився з дружиною Олесею Бацман

Дмитро Гордон тричі був одружений та має 7 дітей від різних шлюбів, але незважаючи на це він знайшов ту саму Олесю Бацман, з якою понад 12 років разом - як познайомилось подружжя?

Дивна блузка, беретик і яскравий макіяж: Андрій Данилко показав, як змінювався образ Вєрки Сердючки з 90-тих

Вєрка Сердючка здобула шалену популярність завдяки своєму комічному образу, який одразу підкорив публіку, але що змінились з часів 90-тих років?

“Напевно, настав час”: Олена Віницька зізналась, що розлучалась з чоловіком аж на 2 роки і назвала причину

Екс-учасниця жіночого тріо Олена Вінницька вперше зізналась, що мала з чоловіком Сергієм Большим кризу та розлучалась на два роки - що сталося між подружжям?