Якщо ви шукаєте сучасний нагрівальний прилад для своєї оселі — обов'язково придивіться до порад щодо його вибору від Нафтогазу. Компанія на сторінці у Facebook радить обирати газові водонагрівачі
Українська компанія “Нафтогаз” на своїй сторінці в соцмережі Facebook надала користувачам корисні поради щодо вибору водонагрівачу для квартири, дачі чи будинку. Згідно з ними — найкращим варіантом водонагрівача є газова колонка, а ось як її правильно підібрати в магазині – читайте далі.
Існує 4 критерії, на які варто звернути увагу при виборі газового водонагрівача.
Цей параметр демонструє, скільки електричної енергії пристрій споживає для нагріву певної кількості води за годину. Чим більший цей показник — тим більше води зможе нагріти колонка за короткий проміжок часу.
В магазинах зараз пропонують газові колонки різної потужності. Пристрій до 20 кВт підійде для оселі, де мешкають 1-2 людини.
Колонки потужністю до 26 кВт за одну хвилину можуть нагріти до 13 літрів води. Їх можна встановити в будинку, де мешкає 3-4 особи.
Нагрівачі до 28 кВТ – найбільш потужні. Вони забезпечують подачу водоносія в декілька точок відразу та зможуть нагріти за 1 хвилину приблизно 15 літрів води. Ідеальний варіант для великої родини чи гуртожитків.
Запалювання вогнища в камері згоряння сучасних газових колонок може відбуватись за допомогою п’єзорозпалу, електричного, ручного або ж автоматичного розпалу.
В першому випадку іскра для розпалу утворюється за рахунок п’єзоелементу.
Електричний розпал передбачає наявність батарейок, які живлять електроди.
Іскра утворюється після натискання кнопки “Пуск” на газовій колонці. Автоматичний розпал працює завдяки гідротурбіні. Вона обертається через постійний рух потоку води та створює іскри для запалювання пальника.
Нарешті, ручний спосіб запалювання притаманний газовим приладам старого зразку. В таких колонках є віконце, куди треба підносити запалений сірник. В сучасних моделях використовуються більш безпечні засоби запалювання пальника.
Камера згоряння пального в газових колонках буває відкритою та закритою. Відкрита працює за рахунок природної тяги повітря, яке потрапляє в середину через спеціальні отвори у корпусі. Колонки із закритою зоною спалювання працюють за рахунок примусового нагнітання повітря вентилятором, що вбудований у пристрій.
При купівлі газової колонки Нафтогаз радить звернути увагу на наявність таких опцій, як:
Під час вибору газової колонки також слід звертати увагу на матеріал, з якого виготовлені її деталі та корпус, дизайн і, звісно — бренд виробника. Нафтогаз радить купувати для квартир моделі газових колонок із закритою камерою згоряння та турбіною. Добре, якщо в нагрівачеві буде система стабілізації тиску, бо на верхніх поверхах багатоповерхівок часто спостерігаються перепади тиску води.
В приватний будинок краще придбати колонку середньої або максимальної потужності. Вона забезпечить гарячою водою всі місця оселі, де це необхідно.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень