Зазвичай ніхто не лягає спати, не змивши мейкап. Натомість якщо робити очищення обличчя неправильно, можете наробити лиха. Не припускайтеся подібних помилок.
Зазвичай увечері дівчата та жіночки надто ретельно орудують ватяними дисками чи пальчиками в районі очей, позбавляючись від денної фарби, ретельно намилюючи й розтягуючи шкіру.
Звісно, стійку косметику видалити доволі складно. Але вода й мило у цьому разі не зарадять. Потрібно мати спеціальні засоби для видалення фарби. Просто вмочіть ватяний диск і прикладіть до вій. Терти при цьому очі не доведеться. Якщо з першого разу водостійку туш змити не вдалося, повторіть ще раз і ще раз.
Якщо виробники обіцяють видалення макіяжу й тонізацію шкіри одночасно, не ведіться на ці рекламні трюки. Результат буде значно гіршим, аніж якщо користуватиметеся двома різними засобами. Ніколи не змішуйте, приміром, засіб для зняття мейкапу й той, що призначений для вмивання – це неможливо поєднати в одному флаконі.
Після видалення макіяжу та вмивання баланс pH шкіри порушується, й вона стає пересушеною. Тому обов’язково застосовуйте тонік, який збалансує кислотно-лужний баланс. До того ж завдяки цьому засобу вдасться видалити залишки очищувальних засобів. Пори звузяться, а нанесений на обличчя нічний крем подіє краще.
Обираючи косметичні засоби, обов’язково знайомтеся зі складом. У них не повинно міститися спирту, сульфенів чи парабенів. Дерматологи запевняють, що вони є канцерогенними. Тож побачите в анотації слова – alcohol, parabens, sulfates – краще не купуйте подібний засіб.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень