Таро-прогноз для Риб на січень 2024 року: усамітнення, купа приємних емоцій і здійснення мрій

Січень для представників зодіакального знаку Риби пройде під знаком Верховної жриці. Що означає ця карта і які головні прогнози дають на перший новорічний місяць тарологи? Розповідаємо детальніше.

Головна карта січня місяця для зодіакального знаку Риби — Верховна жриця. Вона символізує собою холод. В цьому місяці ви будете вести себе відсторонено. Щоб не впасти в глибоку депресію — намагайтесь в січні більше гуляти на свіжому повітрі, займайтесь медитаціями, слухайте улюблену музику.

В розкладі для Риб на січень 2024 року випали 3 Аркани.

Розклад Таро на січень для Риб: Аркани Правосуддя, Колесо Фортуни і Сила
Розклад Таро на січень для Риб

Аркан “Сила” — це символ успішного подолання перешкод на шляху. В січні Рибки знайдуть всередині себе неймовірну силу, яка допоможе їм подолати усі труднощі на шляху та вийти на новий рівень розвитку. Тарологи радять Рибам використовувати свою енергію з розумом, співчуттям та мудрістю. Це дозволить не тільки успішно подолати власні труднощі, а й допомогти іншим. Будьте впевнені у власних силах, йдіть вперед незважаючи на страхи і перепони. Використовуйте власні здібності на благо самим собі та навколишніх людей.

Друга карта січня для Риб — Аркан “Правосуддя”. Він вимагає від представників цього знаку відповідальності за власні вчинки. Прагніть в цьому місяці гармонії з оточуючими людьми, будьте уважними до інших — і тоді у вашому власному житті настане гармонія і спокій. Аркан “Правосуддя” закликає Риб до прийняття виважених рішень, справедливих вчинків, цілеспрямованості. Все це допоможе досягнути особливого і швидкого успіху.

Прогноз карт Таро на січень 2024 року для Риб
Прогноз карт Таро на січень 2024 року для Риб

Третій аркан на січень для зодіакального знаку Риби — “Колесо Фортуни”. Він символізує успіх, але тільки в тому випадку, якщо ви не будете поспішати із висновками. Зміни, які будуть відбуватись у вашому житті — можуть вас збити з пантелику. Але якщо Рибки проявлять свою мудрість, якої в них дуже багато — то зможуть взяти кермо влади у власні руки та підпорядкувати Всесвіт власним бажанням та мріям.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.