Любовний гороскоп на тиждень: Близнюкам, Дівам і Скорпіонам пощастить у коханні з 22 по 28 січня

Астрологи та їх послідовники вірять, що звертатися до зірок можна з будь-яким питанням. Усі можуть дізнатися про найближче майбутнє в кар'єрі, коханні та інших сферах життя завдяки гороскопу.

Зірки точно знають про все, що чекає на представників кожного знаку зодіаку, особливо у любовній сфері. Кому найбільше пощастить у коханні цього тижня – з 22 по 28 січня? Читайте далі поради астрологів, які допоможуть представникам знаків Близнюки, Діва і Скорпіон покращити стосунки з другою половинкою.

Любовний гороскоп на 22-28 січня: Близнюки, Діви та Скорпіони отримають подарунки долі в романтичній сфері
Любовний гороскоп на 22-28 січня: Близнюки, Діви та Скорпіони отримають подарунки долі в романтичній сфері

Близнюки

Імовірно, ви відчували “похолодання” в стосунках із партнером. Варто цього тижня проаналізувати конфлікт, який до цьго призвів – ви здивуєтесь, але зрозумієте, що причина саме у вас. Ви приділяли замало уваги та часу своїй другій половинці. Достатньо виправити цю невелику прикрість, доклавши трохи зусиль, і ваші стосунки знову стануть щасливими та гармонійними.

Діва

Ви цього тижня переконаєтеся в тому, що запаморочлива пристрасть та приголомшливі романтичні жести не побудують стосунки за вас. Тому це буде ідеальний час навчитися разом працювати над відносинами – шукати компроміси, виходити з конфліктів, не псуючи один одному настрій. Адже відомо, що поганий мир кращий за гарну сварку. Та і власними принципами завжди можна поступитися заради коханої людини.

Любовний гороскоп на 22-28 січня: Близнюки, Діви та Скорпіони отримають подарунки долі в романтичній сфері
Любовний гороскоп на 22-28 січня: Близнюки, Діви та Скорпіони отримають подарунки долі в романтичній сфері

Скорпіон

Зірки радять Скорпіонам бути більш відкритими і щирими по відношенню до другої половинки. Не приховуйте своїх проблем, а одразу вирішувати їх, або хоча б обговорювати – щоб неприємні емоції не накопичувалися у підсвідомості кожного з вас. Це буде набагато більш корисним для розвитку міцних романтичних стосунків.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.