Календар магнітних бур на квітень 2024: місячний календар з точними датами, коли буде боліти голова

Квітень цьогоріч, як і будь-який інший місяць, готує нам чимало геоштормів. Особливо слід звертати увагу на здоров'я під час магнітних бур потужної інтенсивності. Стежте за нашим календарем.

Другий місяць весни підготував землянам кілька потужних сонячних спалахів, від яких метеозалежні люди можуть відчувати певний дискомфорт. Як бачимо, найнебезпечнішими днями є 4 і 5 квітня. Саме в ці дні на Сонці фіксуватимуться найсильніші спалахи. Тож слід завчасно підготуватися і не окреслювати серйозних планів на ці несприятливі дні.

Трішки слабшими, але теж відчутними будуть магнітні бурі 1, 2 та 30 квітня. Швидше за все, у ці дні переважна більшість людей не відзначить погіршення стану здоров’я. Хоча знайдуться й такі, кому буде непереливки.

Календар магнітних бур на квітень

Під час сонячних штормів середньої та низької сили можна не перейматися – почуватимете себе, як зазвичай. Нічого особливого з організмом не повинно відбуватися. А от до сильних сонячних спалахів бажано підготуватися заздалегідь.

Починайте це робити десь за 5 днів. Найперше, знизьте фізичні навантаження на організм. Психоемоційних переживань теж бажано по можливості уникати.

Виділяйте більше часу на відпочинок, ніж зазвичай. Обмежте перегляд новин, натомість слухайте класичну музику чи дивіться легкі веселі фільми.

Календар магнітних бур на квітень

Під час магнітних бур ви не зможете застосовувати розумові здібності повною мірою, тому не призначайте на ці дні ділові зустрічі чи переговори.

Збільшуйте тривалість перебування на свіжому повітрі, обмежте вживання кави, замінивши цей напій на трав’яний чай.

Відмовтеся чи принаймні обмежте вживання жирних та гострих продуктів та швидкоїжі. Тим, хто веде здоровий спосіб життя, пережити сонячну активність буває набагато легше.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".