Дізнайтеся по даті народження, хто ви з 12 божеств єгипетського гороскопа: це визначить вашу долю

Ми звикли звіряти долю за зодіакальним та китайським гороскопами. Але існує ще і єгипетський гороскоп. Тож кожен із нас є під опікою якогось стародавнього божества. Дізнаймося, якого.

НІЛ

Бог і річка в Єгипті носили одне ім’я. Люди отримують від божества пристрасність та імпульсивність, а ще мають хист до цілительства.

АМОН-РА

Це три в одному – бог сонця, творення та войовничості. Такі люди наділені мудрістю. Вони є цільними та завжди налаштовані оптимістично.

Під яким єгипетським божеством ви народилися

МУТ

Ця богиня є символом суворої матері. Наділяє людей надзвичайною вимогливістю до себе й до оточення. Змушує більше робити, аніж говорити.

ГЕБ

Народженим під знаком Землі та єднання зазвичай вдається бути мудрими порадниками. Це добрі люди зі здатністю тонко відчувати співбесідника.

ІЗІДА

Є провідницею жіночності та материнства. Особливо таланить жіночкам, народженим під цим божеством. Вони бувають життєрадісними та відкритими.

Під яким єгипетським божеством ви народилися

ОСІРІС

Один із найважливіших богів Єгипту, що символізує розвиток. Наділяє людину чудовими організаторськими та ораторськими здібностями.

ТОТ

Допомагає людям опанувати мову, писемність, арифметику. Тож під цим божеством народжується найбільше вчених із логічним мисленням та здатністю до аналізу.

АНУБІС

Цьому божеству випала доля бальзамувати померлих, але він спромігся перетворити траурну церемонію на свято. Тож носії Анубісу мають талант до чорного гумору.

СЕТ

Справжній символ свободи, якому підпорядковуються темрява, безлад, бурі та війни. Людям цього божества вдається завжди вірити у свою правоту й мати амбіції.

БАСТЕТ

Любов і родючість в одному флаконі. Одружуватися слід з дівчатами, які народилися під цим божеством. Вони завжди в усьому досягають успіху, ще й ідеальні дружини.

ГОР

Романтичний бог кохання та зірок на небі. Людей наділяє бажанням літати – чудовою фантазією, багатою уявою і творчими задатками.

СЕКМЕТ

Потяг до справедливості – найголовніше. Люди народжуються вимогливими до себе й завжди користуються авторитетом серед довколишніх.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".