Магнітні бурі та ретроградний Меркурій: місячний календар на травень 2024 з точними днями, коли не до справ

Метеозалежним людям не позаздриш. Бідолахи завжди почуваються зле під час магнітних бур у природі. Бажано знати ці критичні дати, щоб заздалегідь вжити відповідних заходів.

Пік сонячної нестабільності у травні 2024 припаде на середину місяця. Остання декада буде взагалі нейтральною. А на початку останнього місяця весни магнітні коливання хоч і відбуватимуться, але незначні.

Календар магнітних бур на травень 2024 року

З 1 по 3 травня навіть ті, хто зазвичай страждає від сонячних спалахів, можуть нічого поганого не помітити, адже в ці дні рівень магнітних бур буде доволі слабеньким або на середньому рівні.

Але з 11 по 13 травня багато хто з людей відчує загострення хронічних хвороб. Навіть відносно здорові члени суспільства можуть скаржитися під час сильної магнітної бурі на недомагання, слабкість, нудоту, головний біль та сильну втомлюваність.

Календар магнітних бур на травень 2024 року

Пережити після цього залишиться 20 і 21 травня, хоча сонце в цей день лютуватиме вже на так сильно, як в середині місяця. І все – до кінця травня можна не переживати, що якісь коливання в природі відіб’ються на вашому самопочутті.

Особливо сильно на сонячні шторми реагують люди, що мають проблеми з серцем та тиском. Та й інші можуть у такі дні зазнати безсоння, стресу чи навіть впасти в депресію. Тож до подібних критичних днів треба підготуватися як слід:

  1. У дні надмірної сонячної активності та напередодні гарненько висипайтеся.
  2. Не захоплюйтеся жирною та важкою їжею.
  3. Забудьте на кілька днів про алкогольні напої.
  4. Замість кави та чаю пийте трав’яний настій.
  5. Відкладіть фізично виснажливу працю на інші дні.
  6. Влаштовуйте тривалі прогулянки в зеленій зоні, де багато дерев.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.