Гороскоп Таро на найближчі 2 тижні для Близнят, Терезів і Водоліїв від Анжели Перл: чого чекати від Всесвіту

Відома українська астрологиня Анжела Перл склала детальний Таро гороскоп для Близнят, Водоліїв і Терезів на найближчі 2 тижні. Дізнайтесь, як на ці знаки Зодіаку вплине енергія Повного місяця.

Відома астрологиня Анжела Перл зробила розклад Таро для повітряних знаків Зодіаку і розповіла, чого в найближчі два тижні чекати Терезам, Близнятам і Водоліям. В цей період вируватиме енергія Повного місяця, яка вплине майже на кожну людину.

Близнята

В розкладі Таро від Анжели Перл на найближчі два тижні Близнятам випала перспектива познайомитись з іноземцями, кудись переїхати або щось розпочати спочатку. Цілком можливо, що в найближчі 14 днів дехто з Близнят-дівчат дізнаϵться неочікувану звістку про вагітність.

Розклад Таро для Близнят
Розклад Таро для Близнят

Близнятам слід підготуватись до швидкого прогресу в житті. Можливо, на вас чекають швидкі перемовини або ж створення взаϵмовигідних угод із партнерами по бізнесу. Їм в розкладі випала карта Лицару Мечів, яка також повʼязана із медійністю та інформаціϵю, навчанням або оформленням документів.

Терези

Енергія Повного місяця, яка вируватиме за зірковому небі протягом наступних двох тижнів, починаючи з 23 травня — принесе Терезам фінансову стабільність. Представники цього знаку нічого не втратять і навіть навпаки. Вони зможуть опинитись у вирії подій, відправитись у подорож чи підписати важливі документи. Успішним буде старт нового проекту, компанії, піар-акції та будь-яких інших починань.

Розклад Таро для Терезів
Розклад Таро для Терезів

Терези в найближчі два тижні зможуть успішно керувати подіями, що відбуваються навколо них.

Водолії

Енергія Повні принесе в життя Водоліїв родинну гармонію. Представники цього знаку, цілком можливо, опиняться в комфортному місці, де їм буде легко та затишно.

Розклад Таро для Водоліїв
Розклад Таро для Водоліїв

В найближчі два тижні Водолії побачать світло десь наприкінці тунелю. Імовірна еміграція та переїзд на нове місце, в нову оселю. Водолії зможуть побачити майбутні перспективи та розпочати налагоджувати власне життя.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?