Таро прогноз для Тельців на січень 2024 року: вирішення конфліктів та зустріч з рідними і близькими

Таро-прогноз на перший місяць Нового Року-2024 розповість, чого чекати Тільцям в січні, до чого підготуватись і з ким провести свій вільний час. А ще карти Таро нададуть слушні поради щодо поведінки.

Таро-прогноз на січень-2024 підказує представникам земної стихії – Тельцям, що вони на протязі першого місяця року будуть перебувати в серйозному, структурному і дещо деспотичному настрої. Ці вперті особистості будуть суворі як по відношенню до самих себе, так і до оточуючих їх людей.

Телець: Таро-прогноз на січень 2024 року
Телець: Таро-прогноз на січень 2024 року

Перша карта, яка випала в розкладі для представників знаку Телець – “Колесо Вдачі”. Вона пророкує яскраві події в житті, а також важливі зміни, які несуть із собою радість і щастя. Вам відкриються нові можливості, тому будьте готові до змін, щоб не прогаяти перспектив, які дарує Тельцям Новий рік.

Карта “Колісниця” вказує Тельцю на те, що для нього настає час активної роботи. Вам треба зараз рухатись вперед і залишати позаду всі свої страхи. На шляху представників цього Зодіакального знаку є деякі перепони, які доведеться долати. Досягти омріяного результату вам допоможе рішучість і цілеспрямованість.

Третя карта в Таро-розкладі – це аркан “Сонце”. Він говорить для нові можливості в житті Тельців, а також пророкує гарну фінансову винагороду за докладені зусилля. Енергетика Сонця — оптимістична. Вона допоможе здобути успіх і щастя на початку Нового року-2024. Відвертість в спілкуванні допоможе Тельцю привернути в своє життя нових людей, що здатні дарувати тепло і турботу.

Тельцю на січень випали 3 Аркани: Сонце, Колесо Фортуни та Колесниця
Тельцю на січень випали 3 Аркани: Сонце, Колесо Фортуни та Колісниця

В січні у Тельця може виникнути відчуття що він забагато енергії віддає оточуючим людям, а на заміну не отримує абсолютно нічого. Щоб позбавитись від поганий думок і депресії — намагайтесь проводити вільний час разом із рідними та близькими людьми. Цього місяця Тельців своїми успіхами можуть порадувати діти.

Щоб позбавитись від зайвої напруги – обов’язково додайте у своє життя спорт і помірні фізичні навантаження.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.