В них найсильніша аура: український мольфар назвав 3 знаки Зодіаку, що мають потужну внутрішню енергетику

Український мольфар Максим Гордєєв повідомив, що серед усіх знаків Зодіаку існує лише 3 із самою потужною аурою. Хто входить до цього переліку - "Один Факт" розповість нижче.

Відомий в Україні мольфар Максим Гордєєв назвав 3 знаки Зодіаку, які мають потужну енергетику. На думку езотерика – саме в цих трьох знаків Зодіаку є дар передбачення. Вони можуть самі себе захистити від порчі, темних сил і чаклунства. Хто саме належить до трьох найсильніших в духовному плані знаків Зодіаку – “Один факт” розповість нижче.

Діви

Діви, на думку мольфара – настільки захищені в енергетичному плані, що будь-які дії чаклунів, езотериків і магів проходять повз них. Діви практично не піддаються впливу темних сил і чаклунства. Більш того, в них є здібність зцілювати себе від будь-якого стороннього впливу.

Діви дуже часто бачать віщі сни, які виявляються пророчими і допомагають представникам цього знаку передбачити майбутнє.

З давніх часів Діви займаються цілительством. В них настільки потужна енергетика, що її вистачає не тільки на себе, але у на інших людей.

Мольфар зазначає, що з Дівами дуже небезпечно сваритися. Розгнівана Діва може навести на того, хтот її образив – магічний вплив.

Овен

Овен – на другому місці за потужністю власної аури. Представники цього знаку не піддаються магічним атакам.

Під час створення магічних впливів темні сили нібито не помічають Овнів.

Український мольфар назвав 3 знаки Зодіаку, що мають потужну внутрішню енергетику
Український мольфар назвав 3 знаки Зодіаку, що мають потужну внутрішню енергетику

Від природи представники цього знаку дуже захищені енергетично. В Овенів також є особливий дар. Вони від природи захищені енергетично.

Потужна внутрішня енергетика захищає не тільки самого Овена, але й його близьких людей. Цей знак не схильний до будь-якого втручання або впливу зовні.

Овен взагалі дуже небезпечний знак. Якщо хтось буде намагатися вплинути на них енергетично, то відразу отримає багатократну віддачу.

Рак

Рак займає почесне перше місце. Представники цього знаку мають дуже потужну енергетику, яка недоступна навіть багатьом професійним екстрасенсам.

Раки мають здібність до цілительства, можуть передбачати майбутнє, доволі гарно трактують сни і бачать ті події, які ще знаходяться за горизонтом і скриті від сторонніх очей.

Раки – той самий знак, який захищений від темних сил за всіма канонами.

Будь-яка спроба здійснити магічний вплив на Рака обернеться для мага, який втручається в енергетичне поле цього знаку – повним крахом.

Жоден езотерик та екстрасенс навіть не буде намагатися вплинути на цей знак Зодіаку, бо точно знає – будь-яке втручання, в енергетику Рака повернеться чаклуну в стократному розмірі.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".