Гороскоп на 18 квітня 2024 року для Тіни Кароль, Наді Дорофєєвої і Аліни Гросу: когось чекає великий конфуз

Знаменитості теж полюбляють зазирати в гороскопи ледь не щодня. А ті віщують зіркам всілякі цікаві події. Дізнаймося разом, що відбуватиметься в їх житті 18 квітня 2024 року.

Гороскоп на 18 квітня для Тіни Кароль

Співачка народилася 25 січня, а значить, є Водолієм. Тож гороскоп на 18 квітня 2024 року обіцяє зірці такі пригоди. Саме цього дня Тіні спадуть на думку кілька цікавих ідей, які вона вдало втілить у життя й здобуде ще більшу пошану серед прихильників.

Гороскоп на 18 квітня для Кароль, Дорофєєвої, Гросу

Астрологи радять Кароль подумати про інвестиції у нерухомість, адже всі можливості для цього співачка має. Щоб не виникло надалі проблем зі здоров’ям, Тіна має пити якомога більше води й обов’язково у четвер відвідати спортивний зал. Він у неї прямо в будинку обладнаний, тож час на тренування завжди знайдеться.

Гороскоп на 18 квітня для Наді Дорофєєвої

Зовсім скоро – 21 квітня – співачка відзначить 34-річчя. Народилася Надя під знаком Тельця. Тож зірки на 18 квітня радять їй проявити обережність та заощадливість. Починаючи з четверга й до кінця місяця, Наді краще не планувати великих покупок, щоб не встряти в халепу.

Гороскоп на 18 квітня для Кароль, Дорофєєвої, Гросу

Якщо не дослухатися до порад астрологів, то може так трапитися, що новий кліп не буде за що знімати. Сподіватимемося на розважливість зірки, й будемо вірити, що вона не дійде до крайньої межі у витратах, а ми залюбки помилуємося новим відео.

Гороскоп на 18 квітня для Аліни Гросу

8 червня – це знак Близнят. Тож для співачки, яка нині мешкає в Америці, якраз буде доцільним інвестувати накопичені грошенята у проєкт, який вона розглядала останнім часом.

Гороскоп на 18 квітня для Кароль, Дорофєєвої, Гросу

Гороскоп на 18 квітня 2024 року обіцяє Аліні вдалий старт нової справи. А щоб на все задумане вистачило здоров’я, дівчині бажано відмовитися від молочної продукції, бо можуть виникнути проблеми зі шлунком.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.