Гороскоп на 23 квітня 2024 року для Приходько, Артема Пивоварова, Наталі Могилевської: час рухатися вперед

Зірковий гороскоп на 23 квітня 2024 року обіцяє Приходько, Пивоварову, Могилевській теплі зустрічі з близькими людьми та досягнення нових висот у творчій перспективі.

Гороскоп на 23 квітня 2024 року для Анастасії Приходько

Гороскоп на 23 квітня 2024 року обіцяє співачці стабільність. Отже, з усіма проблемами, які останнім часом переслідують Настю, буде покінчено. Усе для Тельця складається якнайкраще, і можна сподіватися на фінансовий зріст.

Гороскоп на 23 квітня 2024 року для Насті Приходько, Артема Пивоварова, Наталі Могилевської

У вівторок Приходько бажано виділити час, щоб прогулятися з чоловіком та дітьми на свіжому повітрі. Весняна природа надасть сил та упевненості в завтрашньому дні. А ввечері бажано усамітнися з коханим чоловіком і подарувати одне одному приємні хвилини спілкування.

Гороскоп на 23 квітня 2024 року для Артема Пивоварова

Виконавець народився під знаком Рака, тож йому у вівторок краще вдатися до глибокого самоаналізу. Накопичений останніми днями стрес потребує розслаблення й релаксу. Вечір краще провести вдома, де можна заспокоїтися й не думати про негатив.

Гороскоп на 23 квітня 2024 року для Насті Приходько, Артема Пивоварова, Наталі Могилевської

23 квітня обов’язково прислухайтеся до всіх пропозицій, які висувають довколишні. Велика ймовірність того, що одна з них виявиться доволі привабливою й успішною в майбутньому.

Гороскоп на 23 квітня 2024 року для Наталі Могилевської

Артистка-Лев цього дня має займатися тим, що їй вдається найкраще, – творчістю. Якщо започаткувати новий проєкт, він буде вдалим. Втілення задуманого в життя вийде точнісінько так, як Могилевська запланує собі.

Гороскоп на 23 квітня 2024 року для Насті Приходько, Артема Пивоварова, Наталі Могилевської

Гороскоп на 23 квітня 2024 року попереджає: домашня атмосфера потребує втручання. Залагодити справи можна, зайнявшись спільним хобі. Улюблена справа сприятиме збереженню балансу та енергії в родинному колі.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.