Гороскоп на 3 травня 2024 року для Марії Бурмаки, Насті Короткої, Ірини Федишин: не упустіть свій шанс

Гороскоп на 3 травня 2024 року підготував для Марії Бурмаки, Насті Короткої, Ірини Федишин чимало приємних та продуктивних зустрічей. Але є цілий ряд застережень, врахувати які слід обов'язково.

Гороскоп на 3 травня 2024 року для Марії Бурмаки

Зірковий гороскоп на 3 травня 2024 року обіцяє представниці Близнят активне спілкування. Можливо, саме цей день стане вирішальним і можна буде від слів врешті перейти до справ, уклавши взаємовигідну угоду.

Гороскоп на 3 травня 2024 року для Марії Бурмаки, Насті Короткої, Ірини Федишин

Травнева п’ятниця також обіцяє Марії доленосне знайомство. Не виключено, що саме ця зустріч сприятливо вплине на подальшу кар’єру та навіть на особисте життя. Лотерей у цей день краще не купувати – все одно нічого не виграєте.

Гороскоп на 3 травня 2024 року для Насті Короткої

Народженій під знаком Терезів знаменитості зірки в цей день пообіцяли надати можливості, які відкриють нові, доволі привабливі перспективи у кар’єрі. Головне – не брати весь вантаж проблем на себе, а рівномірно розподілити з людьми, що довкола.

Гороскоп на 3 травня 2024 року для Марії Бурмаки, Насті Короткої, Ірини Федишин

Увечері краще не думати про справи, а влаштувати романтичну вечерю, щоб розслабитися й скинути вантаж тяжких буднів. Не треба вестися на примарні обіцянки шалених заробітків. Інвестиції, зроблені в цей день, скоріше за все не спрацюють.

Гороскоп на 3 травня 2024 року для Ірини Федишин

Співачці, як Водолію, треба цього дня не відкидати соціальні контакти, як щось не потрібне. Саме тут можна знайти моменти, які надалі призведуть до користі. Для розв’язання складних задач доведеться під’єднати всю креативність.

Гороскоп на 3 травня 2024 року для Марії Бурмаки, Насті Короткої, Ірини Федишин

Зірковий гороскоп на 3 травня 2024 року попереджає – щоб запобігти професійному вигоранню, слід обов’язково виділити час для прогулянки по парку чи хоча б для медитації в домашніх стінах.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.