Що не можна дарувати дітям на День Святого Миколая: 5 простих правил, яких варто дотримуватись

З 2023 Святий Миколай обіцяє навідуватися до українських домівок в ніч на 9 грудня та лишити подарунки найчемнішим дітям. Цього року це буде ніч проти середи.

Усі батьки вже задумуються про те, який подарунок обрати своїй дитини на День Святого Миколая. Правда, мало хто знає, що існують правила та рекомендації щодо того, що не варто дарувати в це особливе свято. Це все пов’язано з давніми повір’ями людей та діяннями самого Святого Миколая, тому варто ознайомитися з ними та дотримуватися.

  • Оскільки День Святого Миколая – традиційно родинне свято, не рекомендується дарувати дітям різноманітні гаджети. Це може відвернути їх увагу від сім’ї, від чого в цей день краще утриматися.
    Від занадто дорогих подарунків чи коштовностей теж варто відмовитися, та лишити подібні дари на більш масштабне свято – Різдво чи Новий рік. Та і навряд чи багатьом дітям будуть цікаві коштовні дарунки, тому обов’язково враховуйте їх інтереси.
  • Поганим знаком вважаються подарунки на військову тематику, іграшкову зброю тощо.
  • Найменшим дітям у цілях безпеки не варто дарувати іграшки з дрібними або гострими деталями.
  • Також не рекомендується дарувати гроші, або іграшки у вигляді коштовностей та грошей. Вважається, що для цього свята треба уважно підбирати подарунки, аби вони відповідали бажанням дитини, проте не були надто коштовними чи масштабними.

5 речей, які не можна дарувати дітям на Святого Миколая

Що традиційно дарували дітям на Миколая протягом історії

  • Традиція подарунків пішла з середньовічної Німеччини, де спочатку напередодні свята, а згодом і таємно вночі батьки дарували дітям теплий одяг.
  • Згодом почали дарувати дітям ласощі, шкільне приладдя, а також іграшки – і все складали або в ретельно начищені та відремонтовані черевички, поставлені поблизу камінів, або в панчохи, що підвішували на камін.
  • З часом дітки почали писати листи, де розповідали Миколаю про свої добрі справи, вибачалися за погані та розказували про свої бажання.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?