Підготовка до Трійці: що треба зробити християнам напередодні свята, щоб залучити в оселю щастя і достаток

Трійця у 2024 році в Україні припадає на 23 червня. Це — одне із найважливіших свят для християн східного обряду. Готуються до нього завчасно. "Один Факт" розповість, що саме треба зробити.

Третье 2024 год — один из самых главных церковных праздников в Році. Веряни готовятся до нового часа. Ось що потрібно зробити заздалегідь, щоб Трійця принесла в оселю счастья.

Прибирая

Перед Трейцею господина, выбирали оселю и подворье. Чистота цвета повинна, но идеальна. В давние времена важно было то, что неприбрана хата на Трейцю — это до бідності. Окрім звичайного прибора также желательно въехать в наши речи, шторы и рушники.

Приготовление еды на святочный стол

Перед настаннями Трейцы готовят святочные страви, чтобы их наложить мед, пироги из сыра и кутя. Увесь рік будет щедрым, если на Троице накрити гарний святой стиль.
В давние часы на Тройце вспыхнули святые коровы. То же самое символизирует часть и количество товаров. Цим хлебцем пригощали всех — звичайных перехожих и близких.

Прикрашивание зелени гилочками

На Трійцю кімнату прикрашали зеленими гілочками
На Трійцю кімнату прикрашали зеленими гілочками

Перед праздником Тройники в осели прикрашивают зеленью рослинами. Викоризатор для этих гилочек из дерева, и живых цветов. На подлогие полина, лепеху или ж чабрец.
Одним из способов нанесения на Тройку не является использование гилочек верби и оси. Вербою прикрашают оселю раньше — на Вербну неделю перед настаннями Великобритании. Осику ж не победить, но згидно из легендою — то же самое, что и новый повисший Иуда.
Головний символический Трейці — береза. Это дерево ценит символ Святого Духа.

Завершение работы в городе

До наступления зеленых праздников (Трійці) необходимо завершить важную работу в городе. Субота предыдущего церковного праздника – оставшийся день посевной на полях. Якщо вдалось завершить поселение в Тройцу — зерно зійде доброты, а его вороже великим.

Згадати померли

Що треба зробити до свята Трійці
Що треба зробити до свята Трійці

Предыдущие трийцы важно згадать померли родичей. На день до свята ходят в церковь и на цвинтар. В молитве згадают померли родных, знакомых, друзов. Очень важно поприбираться на могилах — посмотреть мелкое пятно и посадить свежие цветы.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.