Потужна молитва Діві Марії на Благовіщення Пресвятої Богородиці 25 березня: почує та допоможе кожному

В будь-яке церковне свято молитва набуває особливої сили. Про що моляться Діві Марії на Благовіщення Пресвятої Богородиці? Молитва на 25 березня.

Церковне свято 25 березня 2024 – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Молитва у цей день може бути різною, адже Діва Марія – покровителька жіночої статі та дітей.

Не існує жодних спеціальних правил, що не можна робити на Благовіщення у православній церкві. Це більше стосується забобонів і прикмет, вірити яким християнину неприпустимо.

У дні великих церковних свят православним не варто робити все те саме, що й у звичайні дні. Не грішіть, не лайтеся, не розпускайте плітки, не лихословте, не засуджуйте, не займайтеся ворожінням, магією, змовами. Все це вважається прямим контактом із нечистими силами та свідомим відходом від Бога.

Потужна молитва Діві Марії на Благовіщення Пресвятої Богородиці 25 березня
Потужна молитва Діві Марії на Благовіщення Пресвятої Богородиці 25 березня

Домашні справи, наприклад, прибирання чи прання, бажано закінчити до свята Благовіщення, як і будь-якого іншого церковного свята, але не тому, що це погана прикмета, а для того, щоб звільнити святковий день для молитви і Богослужіння в храмі.

У свято Благовіщення можна просити в молитві очистити від гріхів, врятувати від самотності, дарувати міцне здоров’я дітям, підтримати добробут у сім’ї, зцілити від безпліддя, уберегти та захистити від бід.

Потужна молитва Діві Марії на Благовіщення Пресвятої Богородиці 25 березня
Потужна молитва Діві Марії на Благовіщення Пресвятої Богородиці 25 березня

Потужна молитва Діві Марії на Благовіщення Пресвятої Богородиці 25 березня

Матінка-Марія, Діва ясна, свята! Збережи моє серце від болю та страждань. Збережи мою душу від ілюзій та туманів. Покажи шлях найкращий без пороків, брехні, вад. Світла Мати Маріє! Розкрий мій серцевий лотос. Омий мене потоками світла, напій – райським соком. Візьми мене в горі за руку, приласкай перед сном, немов матір. Заспокой невгамовну душу, погаси шалений вогонь, пролий на мене потоки світлі, райські, неземні… Любов’ю, благодаттю сповни. Через край йдуть потоки золоті. Дякую і Приймаю… Амінь

Нові статті

Схожі статті

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.