Антон Птушкін – український теле- та радіоведучий, відеоблогер і діджей. Велика кількість українців пам’ятає Антона, як ведучого програми “Орел і Решка”. Але насправді творчі грані особистості Антона Птушкіна набагато ширші.
Антон Юрійович Птушкін народився 22 травня 1984 року у Луганську ( в той час місто називалось Ворошиловградом).
Після школи хлопець здобув освіту по спеціальності “Соціологія”, а потім влаштувався працювати діджеєм. До переїзду в Київ працював художнім директором в ночному клубі.
З 2012 року Антон Птушкін переїхав до Київа, де розпочав працювати на радіо. Саме Антон стояв у витоків та був засновником “Радіо П’ятниця”.
Також Птушкін займався розробкою сіті-квестів. Одного разу Антон зізнався, що робив сіті-квести заради задоволення. Йому подобалося перевтілюватись у різних героїв, грати різноманітніі ролі.
Птушкін пригадав, як одного разу в рамках квесту настільки вжився в роль безхатька, що на нього навіть напав справжній безхатько в одному з містечок Луганської області. Стався напад через суперечки з приводу території для харчування і подарунків від добрих громадян.
Протягом 10 років Антон Птушкін працював ведучим на різних розважальних заходах.
З 2017 року став ведучим нового шоу про подорожі “Орел і решка”. На цьому проекті Птушкін пропрацював рік, а в 2018 році заявив про те, що звільняється з “Орла і Решки”.
На своєму Youtube-каналі Антон Птушкін продовжив викладати відеоконтент про подорожі. Він зізнавався, що створенням відеоконтенту займається самостійно, не залучаючи професійних операторів, відеомонтажерів, сценаристів. Станом на 10 березня на канал Антона Птушкіна в Youtube підписано приблизно 5.54 мільйони людей.
Досвід в створенні відеоконтенту допоміг Антону розробити свій власний фільм вже після початку повномасштабного вторгнення росії. В стрічці Птушкін розповідає про долю українських пухнастиків.
Нещодавно стало відомо, що стрічку “Ми, наші улюбленці і війна” придбав у Птушкіна найбільший американський провайдер PBS. Той самий, що транслював і оскароносний український фільм “20 днів у Маріуполі”.
В США стрічку Птушкіна буде показано у документальному проекті Nature, створеному PBS.
Антон Птушкін розповів, що над стрічкою “Ми, наші улюбленці і війна” він працював 1.5 роки. Це перший його проект, який неможливо подивитись на Youtube.
Блогер повідомив, що цей фільм дуже відрізняється від усього, що він робив раніше.
В кадрі немає ані гарних ландшафтів, ані прольотів на дроні . Адже дрони зараз потрібні на фронті.
Заради зйомок щемливих кадрів для свого фільму Антон Птушкін їздив по регіонах країни і дізнавався історії тварин, яких господарі кинули напризволяще.
За словами Птушкіна, цей фільм – спроба висвітлити ситуацію в Україні через взаємовідносини людей і тварин. Ключовою фразою стрічки стали слова головної героїні: “Інколи ми думаємо, що рятуємо тварин – насправді тварини рятують нас”.
Ось такий він, Антон Птушкін. Творчий, багатогранний, чуттєвий і, безперечно – дуже талановитий.