Ніч, вулиця, ліхтар, каштани: Леся Нікітюк показалася у всій красі посеред квітучого вечірнього Києва

Ведуча шоу "Хто зверху" Леся Нікітюк після робочих буднів вирішила прогулятись. І знайшла розкішну локацію для фотозйомки. Як виглядаϵ вечірній Київ в обʼϵктиві Лесі Нікітюк – подивіться прямо зараз.

Популярна українська ведуча Леся Нікітюк напередодні Вербної неділі вирішила прогулятись вечірнім Киϵвом. В столиці ϵ велетенська кількість місць і локацій для фотозйомки. Одну з таких прямо посеред столиці і знайшла Леся Нікітюк.

Вдягшись у шкіряну куртку і розпустивши довге волосся – красуня Леся відправилась на прогулянку і зробила розкішну фотосесію на тлі квітучих каштанів. Великі квіти-свічки біло-рожевого кольору в оточенні яскраво-зеленого листячка тепер прикрашають собою не тільки вечірній Київ, але й світлину Лесі Нікітюк.

В коментарях до допису Лесі фанати залишили свої захоплені коментарі. Деякі з них зазначили, що такі світлини набагато кращі — аніж опрацьовані студійні світлини. Також Лесю привітали в коментарях із Вербною неділею.

Каштани, на тлі яких зафільмувала свої моменти з життя Леся Нікітюк — один з головних символів української столиці. Їх виспівував у своїй пісні “Хрещатик” Павло Зібров.
Київ взагалі-то славиться своїми каштановими алеями, які облаштовані у різних куточках великого міста. Для української культури це дерево маϵ особливе значення. Каштан вважаϵться символом добробуту, довголіття і родючості. При спогляданні на це дерево виникають асоціації із красою природи і родинним затишком.

Каштанові дерева створюють в Киϵві особливу атмосферу. Але історія появи цього дерева в столиці розпочалась лише в XIX столітті. Якщо вірити легендам, каштани стали набувати популярності в 1842 році. Вперше ці дерева висадили на бульварі Тараса Шевченка, який на той момент називався Бібіковським. Це було зроблено за наказом царя Миколи I.

Втім, результат ціϵї роботи царю не сподобався і він видав новий наказ: викорчувати усі каштани і засадити бульвар тополями. Місцеві ж мешканці вирішили висаджувати каштани у двориках.

В другій половині XX століття каштани перетворились на важливий символ столиці України.

Нові статті

Схожі статті

Що стало з 5 українськими зірками, які втратили дітей: Ада Роговцева, Віктор Павлік, Ліза Глінська і ще 2

Життя з важкою ношею може торкнутись не тільки звичайних українців, але й зірок. Хто із відомих людей пережив своїх дітей та йде з цим тягарем далі – читайте про це в матеріалі "Одного Факту".

Покращення у фінансах та хвиля позитиву: 5 знаків Зодіаку в другій половині жовтня спіймають удачу за хвіст

Друга половина жовтня 2024 року стане неймовірно вдалою для 5 знаків Зодіаку. Кого чекатиме покращення у фінансах, а хто – впіймає удачу за хвіст? Прогноз астрологів розповість усі подробиці.

Оксана Білозір відповіла вдові Яремчука: “Хто така Дарина? Вона – дружина Назарія Яремчука. Я – артистка”

Нещодавно співачка Оксана Білозір піддала критиці фільм, створений родиною Назарія Яремчука. Відповідь від його другої дружини Дарини не забарилася, але Білозір все одно залишилась при своїй думці.

Неодноразово співала в шоу “Караоке на Майдані”, але ніколи не перемагала: з чого починала Тіна Кароль

Зірка української естради Тіна Кароль розпочинала творчий шлях з… вуличного конкурсу. Зараз мало хто памʼятає, але свій вокал співачка вперше демонструвала в шоу "Караоке на Майдані".