Усі кінострічки, присвячені 90-им рокам, зазвичай розповідають про різного штибу банди, які воювали між собою за межі впливу. Але цьогоріч відбулася прем’єра фільму, знятого за повістю Кузьми Скрябіна “Я, Побєда і Берлін”, і всі ми з подивом дізналися, що романтика була присутня навіть у ті далекі часи.
Журналістка “Неймовірної правди про зірок” Мирослава Мандзюк поцікавилася у знаменитостей, які відвідали прем’єру культової стрічки, чим особисто вони займалися у 90-ті роки. Ось що розповіли українські селебріті.
Найяскравішим спогадом Тіни Кароль виявилися етикетки від жуйок “Турбо”, які збирали тоді всі школярики. Зрозуміло, що співачка була ще зовсім маленькою, аби думати про щось серйозніше.
Тарас Тополя на 3 роки молодший за Тіну, але пригадав не забавки, а “серйозні” справи. Хлопчина ще за шкільною лавою проявляв перші навички бізнесмена. Він під час перерви продавав однокласникам кристали лимонної кислоти по 10 копійок.
Мрії у майбутнього фронтмену гурту “Антитіла” теж були грандіозними. Понад усе Тарас хотів мати комп’ютер “Пентіум 1”, який у ті часи вважався великими розкошами.
Дмитро Шуров на той час мешкав у Вінниці. Майбутній соліст гурту “Pianoбой”, виходячи з дому, волів повернутися назад без синців та в шапці. Підлітку потрібно було пройти крізь ринок “Юність”. Вірогідність розпрощатися з новим головним убором сягала тоді 90%.
Романтикою з кримінальним нахилом оповиті 90-ті роки й для Анатолія Анатоліча. Студента неодноразово заарештовували поблизу Криворізького міськвиконкому за розпивання спиртних напоїв. Блогер певен, що подібне траплялося у ті часи з усіма ровесниками. Молодики особливо цим не переймалися, а потрапивши в СІЗО, продовжували гуморити.