Головне правило – нейтралізувати гіркий смак якоюсь органічною кислотою в суміші з теплою водою. Також кулінари переконані: чим дрібніше ви нашаткуєте цибулю – тим швидше вона замаринується. Рекомендуємо вам добірку найкращих маринадів для цибулі.
Як замаринувати цибулю швидко
Для цього закип’ятіть трохи води та ошпарте нею нашатковану цибулю, а через кілька секунд злийте та додайте холодної води. Тим часом розчиніть дрібку цукру в окропі та додайте 2 столові ложки столового або бальзамічного оцту. Зливаємо зайву воду з цибулі та додаємо маринад. Через 15 хвилин маринування можна додавати до страв і подавати як закуску.
Як замаринувати цибулю на зиму
Для цього знадобляться 15 дрібних цибулин, 2 столові ложки оцту, 4 горошинки перцю, 2 столові ложки олії, 3 бутончики гвозидики та по столовій ложці солі та цукру (на банку об’ємом 0,7 літрів).
Ще неочищену цибулю треба прокип’ятити (додаємо в киплячу воду та лишаємо на кілька хвилин), після чого обдати холодною водою. Потім очищаємо цибулини та додаємо до холодної води. Далі готуємо маринад – до гарячої води в сотейнику додаємо оцет, цукор, сіль та приправи. Коли закипить – додайте олії та закидайте до маринаду цибулю. Даємо суміші прокипіти десь 20 хвилин і знімаємо з вогню, лишаємо маринуватися на добу. Після цього стерилізуємо банки, розкладаємо спочатку цибулю і потім кип’ятимо маринад та заливаємо киплячою рідиною цибулю. Закривайте кришкою та зберігайте.
Як замаринувати цибулю до м’яса і шашлику
Знадобиться склянка кип’яченої води, пів чайної ложки солі, 2 столові ложки оцту, зелень за смаком і 2 чайні ложки цукру. Нашатковану цибулю змішуємо з подрібненою зеленню, нагріваємо склянку води до 40-45 градусів і додаємо до неї інші інгредієнти. Отриманою сумішню залийте цибулю і дайте їй промаринуватися 2-3 години перед подачею.