Ніжні та соковиті мішечки з тіста, наповнені соковитою начинкою з курячого фаршу, стануть справжньою королівською стравою у вашому повсякденному меню.
Щоб приготувати соковиті хінкалі з курячою начинкою, підготуйте наступні інгредієнти:
для тіста:
- борошно: 500 г;
- сіль: 1 ч.л.;
- вода: 1 склянка
для начинки:
- курячий фарш: 500 г;
- часник: 1 головка;
- спеції (суміш кінзи, куркуми, чорного перцю, уцхо-сунелі).
Покрокова схема приготування грузинських хінкалі з курячою начинкою
Крок No 1. Приготуйте тісто. Для цього змішайте в окремій мисці борошно із сіллю. Поступово введіть чисту воду до цих складових і замісіть тісто. Ретельно вимішайте тісто на рівній поверхні, що змащена борошном, допоки воно не стане гладеньким та еластичним. Сформуйте з готового тіста кулю, накрийте її харчовою плівкою та залиште на півгодини, щоб воно дійшло.
Крок No 2. Поки тісто настоюється — приготуйте начинку для хінкалі. Спочатку наріжте ріпчасту цибульку невеличкими кубиками. Потім — додайте її до фаршу та ретельно перемішайте. Додайте до м’ясної суміші спеції та сіль за смаком і ще раз її вимішайте, щоб вийшла рівномірна маса.
Крок No 3. Створення хінкалі. Розділіть тісто на невеличкі шматочки і розкотіть їх на тоненькі кола. В центр кожної заготовки викладіть соковиту курячу начинку. Зберіть краєчка еластичного тіста, сформувавши з нього “мішечок” із начинкою. На останньому кроці зробіть “хвостик” і надайте йому форми курячої ніжки.
Крок No 4. Відваріть хінкалі. Для цього закип’ятіть в окремій каструлі воду і посоліть її за смаком. Опустіть готові хінкалі у водичку і варіть протягом 10-12 хвилин — поки тісто не буде повністю готовим.
Подавати грузинські хінкалі із соковитою курячою начинкою краще в гарячому вигляді. Зверху прикрасьте їх свіженькою зеленню (уцхо-сунелі, кінза). За традицією цю грузинську страву їдять без усіляких соусів та сметани.
Щоб курячий фарш для хінкалі вийшов більш соковитим — додайте до нього трошечки вершкового масла або тертого твердого сиру. Під час приготування тіста на хінкалі можете всипати в нього трохи хмелі-сунелі. Ця приправа зробить основу грузинської страви більш ароматною.
Готові та сирі хінкалі можна одразу не відварювати. Заморозьте їх про запас і варіть по мірі необхідності – без розморожування.