Ягідний сік і яловичина створені одне для одного: рецепт суперової м’ясної страви, що просто тане в роті

Яловичина, тушкована в сокові ягід (в тому числі порічок) — страва з ніжним та неперевершеним смаком. Як приготувати її в домашніх умовах — читайте в матеріалі від "Один Факт".

М’ясо яловичини, тушковане в ягідному соку — завжди виходить соковитим і практично тане в роті. Для його приготування візьміть наступні складові:

  • чорний мелений перець — за смаком;
  • свіжа або заморожена червона смородина: 200 г;
  • цукор: 1 чайна ложка;
  • сіль: 0.5 чайної ложки;
  • рослинна олія для смаження і тушкування

Покрокова схема приготування тушкованої яловичини в ягідному соку

Покроковий рецепт приготування тушкованої яловичини в ягідному соусі
Покроковий рецепт приготування тушкованої яловичини в ягідному соусі

Крок № 1. Візьміть свіжу яловичину і добре промийте її під проточною водою. Потім — наріжте її на шматочки середнього розміру.

Крок № 2. Перетріть ягідки порічки через сито. Жми, що залишиться після цього — перекладіть в окрему глибоку миску. Залийте жми з ягід водою (100 мл). Потім – відіжміть і рідину додайте до перетертого ягідного соку.

Крок № 3. Обсмажте м’ясо яловичини на пательні з додаванням рослинної олії. Потім — додайте до неї спеції, цукор і сік смородини. Якщо пательня у вас із антипригарним покриттям — можете смажити м’ясце без олії.

Крок № 4. Коли ягідний сік закипить — треба зменшити вогонь під пательнею до мінімуму. Накрийте пательню кришкою і продовжуйте смажити яловичину до повної готовності. Щоб вона вийшла максимально ніжною та м’якенькою — для тушкування їй достатньо всього 40 хвилин.

Страва готова. Смачного вам обіду або вечері.

Щоб тушкована яловичина в ягідному соусі вийшла смачною — треба ще й правильно обрати м’ясо в магазині.

По-перше, треба звернути увагу на колір. Свіжа яловичина завжди має яскраво-червоний колір, на її поверхні немає темних плям і зеленого відтінку.

Яловичина коричневого кольору свідчить про те, що м’ясо — старе і після приготування буде жорстким.

Окрім того, в свіжої яловичини — завжди приємний, м’ясний запах. Свіжа яловичина після натискання на неї пальцем відразу вирівнюється і на ній не залишається жодного сліду.

Для тушкування краще за все обирати ніжні шматочки яловичого філе або ж кострець.

Нові статті

Схожі статті

Отримав роботу мрії в 5 років: хлопчик з Індії став наймолодшим викладачем світу — чого він навчає?

Хлопчик з Індії зміг у своєму віці досягти небувалих висот в карʼєрі. Відмова лише від двох складових допомогла йому досягти тріумфу та стати наймолодшим вчителем світу.

Церковний календар на листопад 2024: які великі церковні свята чекають на українців в останній місяць осені

Церковний календар на листопад 2024 року містить в собі декілька великих свят. Розповідаємо, які саме важливі дати за новим календарем очікують українців в останній місяць осені.

Викладачка вокалу, мама і бабуся: як сьогодні виглядає третя дружина Іво Бобула – 66-річна Сандулеса

Народна артистка України Лілія Сандулеса називає сама себе співачкою, викладачкою вокалу, чудовою мамою та бабусею. Хто ж вона насправді і чим займається в свої 66 років?

Євген Клопотенко розповів, хто живе в 4-х його квартирах, які він купив замість однієї – “Зʼїдьте”

Відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко розповів історію про свою нерухомість. Наразі в нього у власності – 4 квартири, які він мав би здавати. Але на заваді стали... родичі.