Рецепт приготування смаженої курячої печінки з ніжною цибулею в сметані: дітей неможливо відірвати від неї

Печінка — це продукт, який викликає доволі різні емоції та відчуття у споживачів, але здебільшого через свій специфічний вигляд і смак, чого можна уникнути при правильній технології приготування.

Недарма печінка вважається доволі ціною частиною курячої чи яловичої тушки. Вона доволі жирна, але містить в собі набір незамінних кислот, велику кількість найрізноманітніших вітамінів, і при цьому має високу харчову цінність.

Реальними мінусами даного продукту те, що з ним необхідно трохи повозитися, аби отримати хороший результат. І це напевно єдиний нюанс, адже печінка до того ж доволі бюджетна.

Так, перш за все, її необхідно добре вимити та почистити від шкірки, щоб вона не гірчила. Такий ефект доволі розповсюджений, так як печінка знаходиться поруч з жовчним міхуром, а отже вкрай важливо її позбавити від зайвого запаху та присмаку. І звичайно, вона має бути максимально свіжою, щоб ви могли з нею добре попрацювати.

Куряче печінка має найменш виражений аромат, а тому краще брати її. Втім, вона доволі маленька, тому деякі господині навіть не подрібнюють її перед термічної обробкою.

Ми будемо готувати печінку з цибулею, так як вона надає хорошого аромату будь-якому м’ясу, а також здатна надати солодкості. Саме тому варто вибрати правильний сорт цибулі.

Інгредієнти

  • Печінка куряча – 450-500 г;
  • Цибуля – 4-5 штук;
  • Сметана 20% – 400-450 г;
  • Молоко – 0,5-0,55 літра;
  • Сіль і спеції – за смаком;
  • Зелень.
  • Борошно пшеничне – 15-20 г;

Як приготувати смачну печінку

Для початку вимочіть печінку за допомогою молока. Тому повністю підготовлену печінку варто залишити на деякий час у ньому.

Як приготувати смачну печінку

Цибулю подрібніть. Розігрійте сковороду. На олії обсмажте цибулю. Також обсмажте печінку до напівготовності. Внесіть сіль, перець та різні спеції.

Приготування смачної печінки

Все перемішайте, додайте сметану, борошно, перемішайте. Туш куйте на середньому вогні до готовності.

Незадовго до готовності подрібніть зелень та додайте її страви. Подавати в гарячому вигляді. У якості доповнення підготуйте гарнір. Наприклад, пюре або кашу.

Нові статті

Схожі статті

Вечір без Потапа: 37-річна Настя Каменських показала, з ким обіймається, поки чоловіка-репера немає поряд

Українська співачка Анастасія Каменських поділилась в соціальних мережах затишним родинним кадром. На ньому артистка обіймається, але не з Потапом. Хто був поряд з Настею, поки чоловік на гастролях?

“Дівчинка” або “хлопчик”: метеорологи розсекретили, чому одні урагани мають жіночі імена, а інші – чоловічі

Всесвітня метеорологічна організація почала надавати ураганам різноманітні назви, щоб поліпшити комунікацію. Фахівці пояснили, чому деяким ураганам надають жіночі імена, а іншим присвоюють чоловічі.

Хитрість, про яку знають не всі: навіщо господині сіють кріп по всьому городу і який ефект це дає

Під час вирощування кропу деякі городники скаржаться на те, що зелень активно поширюється по всій присадибній ділянці. Насправді таке розростання – це добре. В чому ж переваги цієї рослини?

Різдвяний піст-2024: точна дата початку за новим церковним календарем, меню по днях, традиції

Різдвяний піст – одна з найважливіших подій в церковному календарі. В 2024 році він у відповідності з новим стилем розпочнеться раніше. Коли точна дата початку – читайте в матеріалі "Одного Факту".