Ділюсь рецептом простенького паштету із оселедця і моркви: смачніше в житті ще нічого не куштувала

Рибний паштет із філе оселедця – ідеальний рецепт для тих, хто полюбляє рибні закуски. "Один Факт" розповідає, як приготувати цю смачненьку намазку на хліб і які складові для цього потрібні.

Рибний паштет із ікри оселедця – один із найкращих варіантів намазки на хліб і створення смачних бутербродів. Цей смаколик точно сподобається всім, хто полюбляє рибні закуски.

Як приготувати намазку із філе оселедця, моркви і плавленого сиру: перелік складових
Як приготувати намазку із філе оселедця, моркви і плавленого сиру: перелік складових

Щоб приготувати намазку за цим рецептом, вам знадобляться наступні складові:

  • варена морква: 2 штуки невеличкого розміру (150 г);
  • філе оселедця: 200-220 г;
  • плавлений сир: 1 штука (90 г);
  • вершкове масло/мастило: 50 г

Покрокова схема приготування за цим рецептом наведена нижче

Намазка з філе оселедця, плавленого сиру і моркви: покрокова схема приготування
Намазка з філе оселедця, плавленого сиру і моркви: покрокова схема приготування

Крок № 1. Перемоліть на м’ясорубці філе оселедця.

Крок № 2. Подрібніть на м’ясорубці варену моркву і плавлений сирок.

Крок № 3. Додайте до подрібнених компонентів вершкове масло і добре все перемішайте.

Крок № 4. Рибний паштет майже готовий. Можете подавати його до столу разом із м’яким свіжим хлібом (можна взяти чорний бородінський або ж батон).

Оселедець — одна із самих дешевих і доступних рибин, яку можна придбати в продовольчих магазинах. Навіть у складні часи він коштував зовсім недорого, становлячись частиною повсякденного раціону.

В Україні на ринках та в магазинах можна побачити різні види оселедцю. Ця риба буває замороженою, у вигляді готового філе або ж пресервів. Цю рибу засолюють у діжках.
Якість оселедцю перед покупкою оцінюють за його зовнішнім виглядом. Не варто купувати оселедець, в якого пошкоджена чи подряпана шкірка. Також не слід обирати оселедець, в якого на черевці випирають кістки.

Також під час вибору оселедцю варто звернути увагу на колір розсолу, в якому лежить риба. Ця рідина повинна бути прозорою, без усіляких різнокольорових розводів на поверхні. Єдине, що може бути на поверхні рибного розсолу – це бульки від жиру самого оселедця.

Намазка з філе оселедця: як правильно обирати рибу для страви у магазині
Намазка з філе оселедця: як правильно обирати рибу для страви у магазині

Оселедець у відкритому відрі може зберігатись не більше 72 годин. Після того, як цей час вийде – оселедець починає робитись м’яким, а розсіл, в якому він зберігається – стає мутним. Риба швидко втрачає свій товарний вигляд.

Про несвіжість оселедця свідчить і колір зябер. Якщо вони не червоні, а темні і покриті слизом — рибу брати не треба, адже вона несвіжа.

Нові статті

Схожі статті

Викладачка вокалу, мама і бабуся: як сьогодні виглядає третя дружина Іво Бобула – 66-річна Сандулеса

Народна артистка України Лілія Сандулеса називає сама себе співачкою, викладачкою вокалу, чудовою мамою та бабусею. Хто ж вона насправді і чим займається в свої 66 років?

Євген Клопотенко розповів, хто живе в 4-х його квартирах, які він купив замість однієї – “Зʼїдьте”

Відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко розповів історію про свою нерухомість. Наразі в нього у власності – 4 квартири, які він мав би здавати. Але на заваді стали... родичі.

Астероїд діаметром 719 футів мчить у напрямку Землі: який план щодо нього мають дослідники NASA?

Дослідники міжнародної космічної агенції NASA очікують, що сьогодні до атмосфери Землі наблизиться велетенський астероїд. Його розмір – приблизно як футбольний стадіон.

Рецепт ідеального маринаду для скумбрії: додайте це в кипʼяток і малосольна рибка вийде найсмачнішою

Маринована малосольна скумбрія стане чудовою закускою на повсякдень або до свят. Щоб замаринувати її смачно всього лише за добу – скористайтесь ось цим рецептом.