Подружжя в Колумбії під час розлучення ділило не дітей, а собаку: суддя визнав тварину членом сім’ї

Все у житті Симони було добре, допоки господарі собаки не надумали розлучитися. Чотирилапа тварина була однаково прив'язана до чоловіка й жінки, тож розставання вплинуло на неї негативно.

Колумбійська пара Джадер Кастано та Ліна Очоа жили у мирі та злагоді певний час. Взяли цуценятко, з якого виросла гарна собака. Симона однаково любила своїх хазяїв, тому коли вони розлучилися і роз’їхалися, ніяк не могла втямити, що сталося, і страшенно заскучала.

Ображена на чоловіка Ліна вирішила хоч якось досадити колишньому. Тому суворо заборонила спілкуватися з Симоною, яка залишилася жити з нею. Жінка оформила опіку над чотирилапим другом. І хоча законом передбачалися відвідини Джадером Симони та ігри з нею, Очоа заборонила колишньому благовірному переступати поріг її оселі.

Суд визнав собаку членом родини немов дитину

Джадер теж сумував за хвостатою улюбленицю. У нього навіть пропав апетит через неможливість погладити собачку по мордочці. Бачачи, що тварина теж переживає справжній стрес через відсутність спілкування з ним, чоловік вирішив діяти рішуче.

Кастано подав на колишню дружину до суду з вимогою зняти заборону на спілкування з собакою. Колумбійський суддя уважно поставився до справи, вивчив усі матеріали та дійшов висновку, що собака – такий же член родини, як син чи донька.

Суд визнав собаку членом родини немов дитину

Суддя визнав за позивачем повне право бачитися з Симоною, оскільки розлука з улюбленим господарем призводить до отримання собакою емоційної травми. Невідомо, чи стало тваринці після цього легше.

Вона сидить цілими днями біля порогу в очікуванні відвідин Кастано, радісно грається з ним протягом кількох годин, а потім знову сумує. До цього ніхто в Колумбії не ототожнював домашню тварину з дитиною. Але тепер суд Боготи створив прецедент, яким можуть скористатися й інші родини, що ніяк не можуть поділити своїх улюбленців.

Нові статті

Схожі статті

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.

85-річний красень Юрій Вікторович: Олена Кравець вперше показала свого батька – мрію всіх жінок

Олена Кравець з "Кварталу 95" приїхала до рідного Кривого Рогу, щоб привітати із 85-м днем народження свого батька. З нагоди свята Кравець вперше показала широкій аудиторії, як він виглядає.