Подружжя в Колумбії під час розлучення ділило не дітей, а собаку: суддя визнав тварину членом сім’ї

Все у житті Симони було добре, допоки господарі собаки не надумали розлучитися. Чотирилапа тварина була однаково прив'язана до чоловіка й жінки, тож розставання вплинуло на неї негативно.

Колумбійська пара Джадер Кастано та Ліна Очоа жили у мирі та злагоді певний час. Взяли цуценятко, з якого виросла гарна собака. Симона однаково любила своїх хазяїв, тому коли вони розлучилися і роз’їхалися, ніяк не могла втямити, що сталося, і страшенно заскучала.

Ображена на чоловіка Ліна вирішила хоч якось досадити колишньому. Тому суворо заборонила спілкуватися з Симоною, яка залишилася жити з нею. Жінка оформила опіку над чотирилапим другом. І хоча законом передбачалися відвідини Джадером Симони та ігри з нею, Очоа заборонила колишньому благовірному переступати поріг її оселі.

Суд визнав собаку членом родини немов дитину

Джадер теж сумував за хвостатою улюбленицю. У нього навіть пропав апетит через неможливість погладити собачку по мордочці. Бачачи, що тварина теж переживає справжній стрес через відсутність спілкування з ним, чоловік вирішив діяти рішуче.

Кастано подав на колишню дружину до суду з вимогою зняти заборону на спілкування з собакою. Колумбійський суддя уважно поставився до справи, вивчив усі матеріали та дійшов висновку, що собака – такий же член родини, як син чи донька.

Суд визнав собаку членом родини немов дитину

Суддя визнав за позивачем повне право бачитися з Симоною, оскільки розлука з улюбленим господарем призводить до отримання собакою емоційної травми. Невідомо, чи стало тваринці після цього легше.

Вона сидить цілими днями біля порогу в очікуванні відвідин Кастано, радісно грається з ним протягом кількох годин, а потім знову сумує. До цього ніхто в Колумбії не ототожнював домашню тварину з дитиною. Але тепер суд Боготи створив прецедент, яким можуть скористатися й інші родини, що ніяк не можуть поділити своїх улюбленців.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".