Сніговик-гігант, сотні льодяників у бороді: новорічні рекорди від диваків – українських та американських

Диваків у світі не бракує. Хтось чіпляє ялинкові іграшки на бороду. Хтось ліпить сніговика-велетня. Та все це не дарма, адже потім отримуєш сертифікат рекордсмена й можна гордитися собою.

Прикрашання бороди

Джоел Штрассер довго розмірковував, яким чином виділитися з сірої маси й стати найкращим у світі. Врешті американцю спало на думку зайнятися новорічним прикрашанням.

Та чіпляв він льодяники зовсім не на ялинку, а на власну бороду. Всього на волоссі довкола рота вмістилося аж 187 цукеркових паличок. Оскільки раніше подібне нікому не спадало на думку робити, то Джоел втрапив до Книги рекордів Гіннесу.

Новорічні рекорди вражають

Слід відзначити, що прізвище Штрассера частенько з’являється серед інших рекордсменів. До минулого Різдва американець начепив на бороду аж 710 різдвяних кульок. З цією роботою він упорався за 2,5 години. Натомість зняти прикраси виявилося набагато складніше. Джоел частенько чіпляє різноманітні предмети й неодмінно б’є рекорди.

Гігантський сніговик

Андрію Морозу з Волині лише 19 років, а він активно займається ліпленням велетенських сніговиків. Цьогоріч мешканець села Бихів зібрав до купи снігу на висоті 6,15 м. На жаль, снігова скульптура довго не протрималася, оскільки почалася відлига.

Новорічні рекорди вражають

Якось молодик побачив ролик про конкурс із ліплення сніговиків. Найбільший виявився 10-метровим. Андрій вирішив й собі спробувати. Спочатку зліпив 5-метрову фігуру, потім 3-метрову. А цьогоріч побив свій власний рекорд.

На роботу любитель сніговиків витратив цілий тиждень. Збирав сніг і формував блоки, з яких викладав стіни майбутньої скульптури. У середину теж насипав сніг, який ретельно утрамбував. Щоб сформувати голову фігури, довелося скористатися драбиною. Замість головного убору в сніговика відро, в руках лопата та граблі. Є очі, рот та ґудзики.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.