Кмітливі домашні улюбленці демонструють надзвичайні навички: п’ють воду з кулера або відчиняють холодильник

Мешкаючи поряд із людиною, деякі домашні тварини переймають манеру поведінки свого господаря. От і виходить, що самотужки користуються кулером, холодильником чи навіть ковзанами.

Коти користуються кулером

Кмітливий рудий кіт не став очікувати, допоки господар наллє йому води в миску. Тваринка опанувала мистецтво користування кулером. Стає на задні лапки, натискає на краник і п’є досхочу. Одне насторожує – поряд із краном холодної води є й гарячий. Аби тільки не натиснув на нього.

Тварини вчаться користуватися приладами

А чорно-білий побратим нашого винахідника теж утямив, куди натискати. От тільки потічок водички не встиг зловити, то так і не втамував спрагу.

Тварини вчаться користуватися приладами

Собака опанував ковзани

Лабрадор став на ковзани й перетворився на хокеїста. Подібну навичку кмітливий песик опанував усього за один день. 8-річного Бенні мали намір усипити, та Шеріл ДелСангро зробила добру справу й забрала тваринку з притулку до себе.

Тварини вчаться користуватися приладами

Оскільки в минулому жінка була фігуристкою, то частенько виходила на лід, щоб пригадати молодість. Песик залюбки гасав разом із хазяйкою. Шеріл, яка 20 років поспіль навчала малечу кататися, вирішила поставити на ковзани й домашнього улюбленця. На диво, Бенні дуже швидко навчився кататися на саморобних ковзанах, чим неабияк потішив жінку.

Кіт користується холодильником

Цей кмітливий пухнастик із Закарпаття навчився самотужки відчиняти холодильник. Кола простує на кухню, заплигує на стільницю, підходить до дверцят холодильника. Прочиняє їх, стрибає на бокову поличку й обирає собі щось смачненьке.

Тварини вчаться користуватися приладами

Господар кмітливої тваринки, записавши це дійство на відео, відзначив, що кішечка не голодна. Просто таким чином смугаста Кола досліджує світ.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.