Загубленого 4 роки тому песика господарі й не сподівалися побачити: лише випадковість призвела до зустрічі

Родина, загубивши собаку, довго переживала за свого улюбленця. Де він, чи не голодний, чи добрі господарі йому дісталися? Врешті зважилися завести нову тваринку й подалися до притулку. А там…

Ця дивовижна історія трапилася в американському штаті Флорида. Чотири роки тому в одній родині пропав собака. Улюблену домашню тварину довго розшукували по довколишніх вулицях, але безрезультатно.

Втративши надію на повернення Допі остаточно, було вирішено завести іншого годувальника. На цей раз вирішили взяти з притулку для тварин кошенятко. Тато й мама вибрали час, щоб навідатися туди, де мешкають бездомні тваринки.

Щасливе повернення додому загубленої домашньої тварини

Стали в чергу з охочих подарувати свою любов нещасним котикам та песикам. І тут чоловік звернув увагу, що на прогулянку вивели собаку, як дві краплі води схожого з їхнім зниклим улюбленцем.

Американець покликав песика на прізвисько. І сталося диво – той відгукнувся! Це і справді був їхній Допі. На таке щастя ніхто з домашніх не міг і сподіватися. До притулку пса привів незнайомець, сприйнявши його за бездомного.

Звісно, про кошеня більше мова не йшла. Щаслива родина возз’єдналася зі своїм собакою. Допі теж несамовито радів поверненню додому.

Котяча історія

Власникам домашніх тварин настійливо радять чіпувати їх, щоб не встряти у халепу, подібну до історії з Допі. Таким чином буде набагато легше ідентифікувати домашнього улюбленця.

Щасливе повернення додому загубленої домашньої тварини

До притулку привезли кількох кошенят. Перед стерилізацією ветеринар помітив, що в одного з малюків є мікрочіп. Виходить, тваринка має господаря. Сфотографував котика й написав про нього у Фейсбуці. Невдовзі до притулку завітав хазяїн кошеняти та забрав маля, що заблукало, додому.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка з весни 2022 року прийняла у себе чи не найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?