Холодостійкі люди вражають тривалістю перебування на морозі: рекордсмени існують серед китайців та українців

Люди частенько встановлюють рекорди різного штибу. Та на випробування низькими температурами здатні хіба що китайці та українці. Скільки часу їм вдалося провести на морозі?

Крижана брила

Цього китайця недарма називають Сніговою людиною. Цинь Сонхао під час фестивалю снігу та льоду просидів 2 години поспіль серед крижин. Дійство відбувалося в Харбіні на очах у багатьох туристів. Люди зачудовано стежили за відчайдухом.

Рекорд перебування на морозі

Минулого разу Цинь провів у таких неймовірних умовах 46 хвилин. Тепер покращив власний рекорд. Щоб досягнути подібного рівня холодостійкості китаєць постійно тренується. Зокрема, регулярно бігає, приймає холодний душ і вживає виключно крижану воду.

Холодна кімната

Чотири китайці вирішили довести, що не бояться холоду. Їх закували у крижану кімнату, і вони простояли так протягом доби. Один, щоправда, не витримав та зійшов із дистанції через 12 годин. Решта вистояли за температури -5 градусів.

Рекорд перебування на морозі

Учасникам змагань не дозволялося весь цей час їсти, сидіти, спати, рухатися. Чоловіки довели необмеженість можливостей людського організму.

Сніговий замет

Українці теж здатні демонструвати витривалість і стійкість. Так, Василь Шевчук із Хоросткова встановив місцевий рекорд перебування під снігом. У Тернополі 55-річний чоловік роздягнувся, ліг на сніг, а його зверху засипали, причому з головою.

Рекорд перебування на морозі

У кучугурі пан Василь пролежав більш як 20 хвилин, а перехожі на Театральному майдані зачудовано спостерігали за холодним експериментом. Це не перший рекорд холодостійкого чоловіка. Шевчук раніше зробив забіг довкола ставка в шортах, здолавши дистанцію за 1 годину 14 хвилин.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.