Найкращі анекдоти та приколи за 16 січня: як випросити трохи грошенят в безхатька та інші історії

"Один Факт" пропонує до вашої уваги декілька курйозних історій з дитячого життя. Вони змусять вас почати навіть похмурий день з гарної посмішки і навчать, як випросити грошей навіть в безхатька.

Пам’ятаєте один мультфільм з дитинства: про черепашок-ніндзя? Та ось, вони були улюбленими персонажами в героїні нашої наступної історії. Дівчинка настільки їх полюбила, що навіть повірила в те, що каналізація – їх рідний дім. Їй стало так шкода бідних і голодних черепашок, які харчувались однією лише піцою. Тоді вона вирішила… нагодувати їх млинцями. Дівчатко вже почимчикувало до водостоків, але… матуся через хвіртку побачила, що донька несе в тарілці млинчики і… зупинила її.

***

Анекдот на 16 січня: веселі історії родом з дитинства
Анекдот на 16 січня: веселі історії родом з дитинства

 

В дитинстві всі ми були великими фантазерами. Ось і героїня наступної веселої історії полюбляла грати в дивовижну гру: брала дві сумки, набивала їх подушками, всідалась на диван, а потім… Просто довго сиділа – приблизно одну годину, а може й дві.

Матуся фантазерки запитувала в неї: що ж вона робить, а дівчинка діловито відповідала:

Мамо, не чіпай мене. Я ж в електричці їду!

***

Героїні наступної історії – дві подружки. В далекому дитинстві вони вирішили погратися в шпигунів і… знайшли в якості об’єкта для спостерігання одного безхатька.

Добру половину літа дівчатка витратили на те, щоб стежити за його щоденними пересуваннями. Врешті решт безхатченку це набридло і… він вирішив заплатити шпигункам – тільки б вони від нього відстали. Щедрий дядечко дав їм цілу сотню гривень.

***

Героїня цієї історії дбала про майбутнє ще з дитинства. Саме тому вона написала заповіт, в якому передала права на всі свої іграшки кішці, а кімнату – місцевому безхатченку Олександру, який завжди з нею вітався.

А ось книга з етикету дісталась рідному брату після сварки. Увесь цей цікавий список дівчинка віднесла адвокату та попросила поставити на документ печатку.

Винахідлива жіночка-адвокат надіслала копії усім родичам своєї маленької клієнтки. А ось оригінал вбрала у рамку і поставила на стіл поряд з юридичними дипломами.

 

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.