Господарі 7 років шукали кота, а він був зовсім поряд: чому пухнастик пішов з дому й так довго не повертався

Родина дуже довго розшукувала свого кота. Тварина ж весь цей час перебувала зовсім поряд. За 7 років стало відомо, що Дюк поселився на фабриці по сусідству.

Стефані очікувала на дитину, тому двом своїм котам приділяла менше уваги, аніж раніше. Дюк і Неро були братами й завжди співіснували мирно. А того дня, коли в оселі з’явився малюк, коти побилися. Після того Дюка ніде не було видно.

Господарі забили на сполох наступного дня. Обнишпорили всі закутки, ходили по вулиці, кликали Дюка. Все виявилося марним. Чотирилапого друга ніде не було. Змирилися з пропажею майже за рік.

Ніхто вже не вірив, що тваринка вижила. Як раптом зателефонував місцевий ветеринар і сповістив, що йому принесли котика з характерними плямами на мордочці. Точно такісінькі були в їхнього Дюка.

Кіт повернувся додому через 7 років

Стефані миттю побігла до ветеринара. Яким же було її здивування, коли й дійсно впізнала свого смугастого улюбленця. На те, що Дюк повернеться в родину, вже ніхто й не сподівався.

Котячий лікар пояснив, що кіт поселився поряд на фабриці. Останній рік робітники його весь час годували. А потім вирішили, що робітничий цех – не місце для тварини. Тому й віднесли до ветеринара.

Кіт повернувся додому через 7 років

Де блукав Дюк 6 років поспіль, невідомо. Можливо, його вивезли за межі населеного пункту на транспорті, і він так довго долав шлях додому. От тільки незрозуміло, чому не повернувся в рідний двір, а поселився зовсім поряд із ним.

Можливо, так і не вибачив Неро ту давню сварку? Чи настільки сильно приревнував господиню до немовляти? Хай там як, та Стефані вирішила не залишати Дюка в себе вдома, побоюючись, що він знову накиває п’ятами. Підібрала для кота іншу оселю – більш простору і де немає дітей та інших котів.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка від початку повномасштабного вторгнення прийняла найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?