Хлопці-близнюки одночасно зробили пропозицію дівчатам-близнятам: чи склалися ці дві дивовижні подружні пари

Народження близнят – річ доволі рідкісна. Та коли хлопчики-близнюки підростають і раптово закохуються у дівчат-близняток – це взагалі дивина. Тим часом подібне іноді буває у житті.

Саме таке трапилося в Бразилії з сестричками Ларіссою та Летісією Лазарін, які самі схожі одна на одну як дві краплі води, ще й вийшли заміж за братів-близнюків Лукаса та Філіпе Орсато. Слід відзначити, що дівчата хоч і заміжні, та своїх чоловіків іноді плутають.

Близнюки одружилися з близнятами

Частенько трапляється таке, що Ларісса сприймає за благовірного чоловіка сестри Філіпе або навпаки. Дівчина поскаржилася в TikTok:

“Коли я дивлюся на іншого, я розумію, що це мій хлопець”.

Натомість Філіпе впевнений, що ніколи не сплутає свою Летіцію з її сестрою, адже вона трішки нижча на зріст, має відмінну від сестри ходу, розмовляє по-іншому та й виглядає особливо.

Ларісса теж вчиться розрізняти братів, адже вони за характером зовсім інші люди. До того ж відрізняються татуюванням. І хоча брати носять однакові зачіски й бороди, сестрам ще не доводилося цілувати не свого коханого.

Близнюки одружилися з близнятами

Освічення брати Орсато робили дівчатам в один день. Вбралися в однакові сорочки, штани та кросівки, стали на одне коліно та попросили руки й серця коханих. Був час, коли всі четверо мешкали разом, тож мали можливість вивчити один одного досконало, щоб ніколи не заплутатися.

Генетики відзначили, що коли в обох пар з’являться діти, вони будуть не як двоюрідні брати чи сестри, а як рідні, бо матимуть однакові суміші ДНК. Таке явище в науці називається “четвертинними близнюками”.

Вони матимуть більше спільного генетичного матеріалу, ніж їхні батьки, тож складатиметься враження, начебто народилися від рідних братів та сестер, хоча їхні батьки такими насправді не є.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".