Нахабна білка вкрала шматок піци та всілася поласувати ним на даху будинку: кумедне відео

Кмітливе звірятко не лишилося голодним: десь поцупило шматочок піци і видерлося на дах подалі від усіх, щоб спокійно поласувати. Кумедне відео дивіться далі у статті.

Як дикі, так і домашні тварини часто дивують нас своєю винахідливістю. Багато з нас вже бачили котів і собак, які “випрошують” їжу в господарів та єнотів, що крадуть доставлену їжу прямо з ґанків. Проте білку, яка змогла поцупити чималий шматок піци, особисто ми бачимо вперше. Переконані, що для вас це теж не щоденне явище.

Так, пухнастохвостій героїні сьогоднішньої статті пощастило не лише з обідом – цього шматка вистачить ще й на непогану таку вечерю.

Смілива білка стягнула шматок піци та видерлася на дах будинку, щоб ніхто не заважав їй насолоджуватися перекусом
Смілива білка стягнула шматок піци та видерлася на дах будинку, щоб ніхто не заважав їй насолоджуватися перекусом

Запаслива білочка-гурманка затягла свій “улов” на дах житлового будинку, щоб ніхто не перервав її трапезу. Втім, пухнасту гурманку побачив перехожий, який одразу ж дістав телефон і почав записувати цю чудасію на відео. Ніхто не міг подумати, що спостерігати за білкою, яка з насолодою уплітає за обидві щоки шматок піци, поки цей відеоролик не завірусився на просторах соціальної мережі YouTube. В коментарях користувачі сміялися та порівнювали білку зі школярем на обідній перерві, який намагається швиденько наїстися до дзвінка на наступний урок.

До речі, схожа ситуація сталася в 2016 році в Чикаго в районі “Української околиці”. Перехожі помітили на дереві білку, яка з задоволенням поїдала шматок піци. Так, пухнаста тваринка зручно влаштувалась на гілці, щоб перекусити.

Втім, здоровий раціон білок має складатися з насіння сосни та кедру, горіхів, грибів, яєць диких птахів, бруньок та кори різноманітних дерев, а також комах. Тому, якщо ви колись помітите білку – не намагайтеся нагодувати її шматочком піци, хоч і пухнасті герої сьогоднішньої статті виглядали так, ніби насолоджувалися цим фаст-фудом.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.