Найтовстіша та найщасливіша білка підточила прикраси з гарбузу на ганку, але господиня на неї не в образі

Білочка перетворилась на пухнастий шар, коли з'їла усі гарбузи, які господиня залишила на ганку як прикрасу. Подивіться, якою стала ця руда красуня — світлини вже в матеріалі від "Один Факт".

Жіночка на ім’я Ерін Зак вирішила прикрасити свій ганок біля оселі… величезними гарбузами, які виросли в неї на городі. Але святковий колорит проіснував зовсім недовго. Ідея з яскравими гарбузами сподобалась не лише самій Ерін та її сусідам. Величезні ягоди прийшлись до смаку одній ненаситній білці.

 

Білка принадилася гризти гарбузи на ганку, які слугували прикрасою
Білка принадилася гризти гарбузи на ганку, які слугували прикрасою

 

Ерін помітила, що в гарбузиках стали з’являтись невеличкі отвори – ніби хтось їх гриз, поки господиня була відсутня вдома. Жіночка не придала цьому великого значення і майже зовсім не засмутилася. Навпаки, вона вирішила доповнити цей декоративний елемент свічками, які вставила прямісінько у отвори, зроблені якимось невідомим гризуном.

Як зізнається сама Ерін — їй потрібно дуже багато часу задля того, аби на щось розлютитися. Звісно, її трохи дратував безлад, який накоїла таємнича тваринка навколо її інсталяції з гарбузами. Але насправді в цьому безладі не було взагалі нічого особливого.

Поїдання гарбуза ніяк не припинялися, а Ерін ніяк не вдавалося застати винуватця на місці. Але одного разу дівчина прийшла з роботи раніше і… все ж помітила злочинця. Точніше — злочиницю. Це була найтовстіша та найщасливіша білка, яку господиня будинку коли-небудь бачила.

Ерін вдалося впіймати найтовстішу білку, яка їла її гарбузи
Ерін вдалося впіймати найтовстішу білку, яка їла її гарбузи

Ерін зізналась, що спочатку навіть прийняла величеньке звірятко за бабака. Те, що це – злочинець, який погриз усі її прикраси з гарбузів — дівчина навіть сумнівів не мала.

Незважаючи навіть на свої велетенські розміри, а також те, що білка з’їла майже усі запаси гарбузів у Ерін – тваринка повернулась і наступного дня. Це і не дивно, бо зимові холоди змушують робити запаси і добре від’їдатися. Ця білка, схоже — дуже хазяйновита і точно знає, як шукати смачні запаси їжі взимку.

 

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".