Найтовстіша та найщасливіша білка підточила прикраси з гарбузу на ганку, але господиня на неї не в образі

Білочка перетворилась на пухнастий шар, коли з'їла усі гарбузи, які господиня залишила на ганку як прикрасу. Подивіться, якою стала ця руда красуня — світлини вже в матеріалі від "Один Факт".

Жіночка на ім’я Ерін Зак вирішила прикрасити свій ганок біля оселі… величезними гарбузами, які виросли в неї на городі. Але святковий колорит проіснував зовсім недовго. Ідея з яскравими гарбузами сподобалась не лише самій Ерін та її сусідам. Величезні ягоди прийшлись до смаку одній ненаситній білці.

 

Білка принадилася гризти гарбузи на ганку, які слугували прикрасою
Білка принадилася гризти гарбузи на ганку, які слугували прикрасою

 

Ерін помітила, що в гарбузиках стали з’являтись невеличкі отвори – ніби хтось їх гриз, поки господиня була відсутня вдома. Жіночка не придала цьому великого значення і майже зовсім не засмутилася. Навпаки, вона вирішила доповнити цей декоративний елемент свічками, які вставила прямісінько у отвори, зроблені якимось невідомим гризуном.

Як зізнається сама Ерін — їй потрібно дуже багато часу задля того, аби на щось розлютитися. Звісно, її трохи дратував безлад, який накоїла таємнича тваринка навколо її інсталяції з гарбузами. Але насправді в цьому безладі не було взагалі нічого особливого.

Поїдання гарбуза ніяк не припинялися, а Ерін ніяк не вдавалося застати винуватця на місці. Але одного разу дівчина прийшла з роботи раніше і… все ж помітила злочинця. Точніше — злочиницю. Це була найтовстіша та найщасливіша білка, яку господиня будинку коли-небудь бачила.

Ерін вдалося впіймати найтовстішу білку, яка їла її гарбузи
Ерін вдалося впіймати найтовстішу білку, яка їла її гарбузи

Ерін зізналась, що спочатку навіть прийняла величеньке звірятко за бабака. Те, що це – злочинець, який погриз усі її прикраси з гарбузів — дівчина навіть сумнівів не мала.

Незважаючи навіть на свої велетенські розміри, а також те, що білка з’їла майже усі запаси гарбузів у Ерін – тваринка повернулась і наступного дня. Це і не дивно, бо зимові холоди змушують робити запаси і добре від’їдатися. Ця білка, схоже — дуже хазяйновита і точно знає, як шукати смачні запаси їжі взимку.

 

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.