Бегемот Тімоті знов балотується: в США на вибори йде незвичний кандидат з програмою “Сон для всіх”

В США (штат Техас) з'явився неочікуваний кандидат у президенти. Він балотується вже вдруге і пропонує досить перспективну програму. Деталі розповість вам "Один Факт".

Гіпопотам Тімоті із зоопарку Сан-Антоніо, що в штаті Техас — вдруге став кандидатом в президенти Америки. В політиці цей громадянин зоопарку Сан-Антоніо — не новачок. Вперше він балотувався на пост президента в 2020 році і склав достойну конкуренцію Дональду Трампу і Джо Байдену.

Гіпопотам Тімоті із зоопарку Техасу йде в президенти
Гіпопотам Тімоті із зоопарку Техасу йде в президенти

Цей кандидат — дуже прогресивний. В нього і своя сторінка є у соціальній мережі Facebook, і власна передвиборча програма. На бегемотика підписано декілька тисяч людей. У 2020 році саме на цій сторінці гіпопотам поскаржився своїм прихильникам на те, що його не запросили на передвиборчі дебати. А потім, як достойний суперник — привітав Джо Байдена із перемогою.

На початку 2024 року в зоопарку знов відбулась церемонія висування бегемотика Тімоті у президенти. На цьому заході були присутні декілька десятків прихильників тваринки і журналісти. Усі відвідувачі зоопарку із задоволенням купують рекламні товари із бегемотиком, що пішов у політику.

В бегемота Тімоті є навіть власна передвиборча програма. Він просуває в народні маси ініціативу під назвою “Дрімота для всіх”. На думку техаського гіпопотама саме така ідея є дуже міцною і правильною, адже вона підкреслює важливість омолоджуючого сну для кожного американського громадянина.

Крім того, Тімоті виступає за те, щоб в офісах і школах ввели обов’язкові перекуси, які підвищують щастя та продуктивність. А ще гіпопотам пропагує поширення доброти і поваги серед людей, а також — захищає добробут усіх створінь — від велетенських до маленьких.

Після висунення у кандидати на пост президента Америки бегемотик Тімоті вже встиг оприлюднити перший допис. В ньому він запитує у співгромадян — яким саме повинен бути його перший указ на посаді президента у разі перемоги.

Нові статті

Схожі статті

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.

“Колись ми були малі і сварилися”: зірка 1+1 Валентина Хамайко показалась разом зі своєю сестрою (ФОТО)

Валентина Хамайко нещодавно стала офіційною дружиною, а тепер відправилась у невелику подорож зі своєю сім'єю: що відомо про сестру зірки та як виглядає?