Я дізналася про зраду чоловіка на його похороні: спочатку не могла осягнути й ненавиділа коханку, а потім…

Лариса кохала свого чоловіка до нестями. Тому новина про загибель благовірного у ДТП приголомшила 36-річну жінку. Та на похороні на вдову чекав ще більший шок – присутня коханка Артема.

Все у житті Лариси та Артема було добре. Лише одне непокоїло – Бог не дав діточок. Через це батьки чоловіка ставилися до невістки дещо зверхньо. Та бачилися вони з рідними чоловіка не часто, то можна було й не зважати.

Новина про те, що благовірний втрапив у дорожню аварію, застала жінку зненацька. Допоки приїхала до лікарні, сталося найгірше – Артема не стало. Лариса вила білугою, не розуміючи, як їй жити далі без своєї другої половинки.

Вдова й коханка знайшли спільну мову

А під час похорону пережила на додачу ще один шок. Попрощатися з Артемом прийшла його 27-річна коханка. Ларисина свекруха приязно розмовляла з чорнокосою дівчиною. Лариса втямила, що батьки чоловіка були в курсі. Напевно, сподівалися, що саме Регіна народить їм онуків.

Коханка набралася наглості, підійшла до Лариси й висловила співчуття. Та ледве стрималася, щоб не роздерти її обличчя нігтями. Мовчки розвернулася й пішла. Але за кілька днів знову побачила розлучницю.

Вдова й коханка знайшли спільну мову

Регіна сказала, що хоче просити вибачення. Ділити їм було вже нікого, тому відвели душу спогадами про Артема. Відтоді ці розмови стали необхідні Ларисі як повітря. Вони разом відвідували могилку чоловіка, а потім поминали Артема вдома.

В одну з таких зустрічей Ларисі конче захотілося торкнутися пишного волосся Регіни. Дівчина не відсахнулася, а навпаки притиснулася якомога ближче й теж погладила жінку спочатку дружньо по руці, а далі…

Невдовзі рідні Артема дізналися, що Лариса та Регіна мешкають разом. Почали лаяти невістку, що вона паплюжить пам’ять їхнього сина. Та вдові було вже байдуже, адже тепер вона знайшла новий сенс у житті.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?