Гаманець сам приплив до хазяйки: жінка упустила цінну річ у річку рік тому й не сподівалася на повернення

Морські хвилі повернули жінці втрачений минулого року гаманець. Цінну річ бідолашка випадково упустила в морську пучину. Та згодом, гуляючи з собаками, знайшла на березі.

Ця дивовижна історія трапилася з Марсі Каллаверт, яка мешкає з родиною та собаками на острові неподалік Тофіно. Якось, гуляючи пляжем у Британській Колумбії разом із домашніми тваринами, жінка наткнулася на купу сміття, винесеного морськими хвилями під час припливу на берег.

Як же вона здивувалася, коли побачила серед непотребу таку знайому і рідну серцю річ! Цей гаманець Марсі упустила у воду ще торік у червні. Звісно, вже не сподівалася побачити портмоне знову, але море зробило приємний сюрприз.

Жінка знайшла гаманець, загублений у морі

Каллаверт вигулювала собак у найвіддаленішій частині острова. Там мало хто ходить, тому пропажа мирно лежала на пісочку в очікуванні господині. Жінка, побачивши власний гаманець, заклякла на місці.

З одного боку, втямила, що це її річ. З іншого не могла повірити, що подібне можливе. Відразу ж пригадала події торішньої давнини. У них немає причалу, тому щоб пересісти на яхту, користуються каное.

Каллаверт поклала гаманець у рюкзак, а застібнути кишеньку забула. У момент пересідання з каное на човен жінка почула сплеск води. Подумала тоді, що це хвилі б’ються об борт плавзасобу.

Згодом виявила пропажу гаманця, але й припустити не могла, що він опинився у морській воді. Втямила, що загубила, але не знала, де саме. І от інтригу розкрито. Море забрало цінну річ, але чомусь вирішило її повернути господині, викинувши на суходіл. Ось які дива іноді трапляються у нашому житті. Подібне важко осягнути. Здається, що це якийсь казковий сюжет.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.