В бабусі у вусі проріс часник, а в кішечки під хвостом – будяк: обережно поводьтеся з насіннєвим матеріалом

З насіннєвим матеріалом слід поводитися дуже обережно. За певних умов кісточка вишні чи зубчик часнику здатні прорости навіть у вусі чи в носі. Це вже ми не говоримо про квіточки!

Будяк під хвостиком

Помітила, що моя кішечка Аліса, вмиваючись, надто багато уваги приділяє хвосту, неначе їй там щось муляє. Одягла окуляри, придивилася пильніше – ой, лишенько! – у тварини вже проріс будяк. Обережно по шматочку вилучила зелений паросток, а сама пригадала, як у дитинстві дідусь розповідав таку історію.

Вишня у носі

Дідусь працював водієм, і якось його послали в одне з сіл на поміч колгоспу з перевезення врожаю. Там він познайомився з однією родиною, в якої раптово захворіла донечка. Дитина просто не могла дихати. Батьки були в розпачі. Мій дідусь відвіз їх у лікарню до обласного центру.

Рослини проростають у тілі

Коли хвору оглянули лікарі, то за голову схопилися – у дівчинки в носі застрягла вишнева кісточка, яка набубнявіла в теплі й вже мала намір пустити росточок. Вона перекрила ніздрю, і дитина стала задихатися.

Часник у вусі

А цей випадок стався значно пізніше з моєю бабусею. Вона на старості років стала недочувати. Якось вичитала в медичній газеті, що для поліпшення слуху слід запхнути у слуховий прохід зубчик часнику. Вона так і зробила. Запхнути запхнула, а витягти не змогла. То так і залишила. А згодом і забула про той часник у вусі.

Рослини проростають у тілі

Минув якийсь час, і в літньої жінки почалися сильні головні болі. Вона просто криком кричала. Мама викликала швидку, та медики не змогли поставити діагноз, тому відвезли стареньку до лікарні.

І лише коли бабусю оглянув лор, то спочатку засміявся, а потім почав вичитувати. Виявляється, часничина у вусі пригрілася й почала рости. А оскільки рослині було затісно у слуховому проході, вона тиснула на вухо. Звідси і з’явилися головні болі.

Нові статті

Схожі статті

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.