Брати гребінець до рук – марна справа: 3-річна дитина з народження має синдром нерозчесаного волосся

Розчесати волоссячко своїй 3-річній донечці мамі не під силу. У дитини розвинувся синдром нерозчесаного волосся, і якщо спробувати зібрати пасма у хвостик, вони відразу ж ламаються.

За життям дивної дівчинки Лейли Девіс можна спостерігати в Інстаграмі. Батьки 3-річної дитини регулярно виставляють світлини, де в доні на голові зачіска у вигляді кульбабки.

Насправді мешканка міста Грейт-Блейкенем, що у Великобританії, страждає на синдром нерозчесаного волосся. Схоже, щось подібне було в дитинстві з Борисом Джонсоном та Альбертом Ейнштейном.

Дівчинка з синдромом нерозчесаного волосся

Довкілля дало Лейлі прізвисько Пухнастик. Пасма у дівчинки кучеряві та настільки сухі, що їх неможливо розчесати гребінцем. Якщо спробувати зібрати волосся у хвостик чи заплести кіски, воно просто ламається.

Ця відмінність не заважає дівчинці спілкуватися з однолітками в дитсадочку. Лейла, попри відмінність від інших дітей, є дуже жвавою, веселою та активною. Залюбки співає та танцює, намагаючись робити балетні па.

Дівчинка з синдромом нерозчесаного волосся

Звісно, дівчинка привертає увагу оточення до своєї особи. Мама Шарлотта стежить, щоб ніхто зі сторонніх не торкався донечки. Адже багатьом кортить помацати дивну шапку волосся.

Англійка сподівається, що кучерики в Лейли відростуть настільки, що їх врешті можна буде зібрати докупи. Поки що це просто неможливо зробити. Дівчинка досягла того віку, коли починає ставити чимало запитань батькам щодо своєї відмінності від решти дітей.

Дівчинка з синдромом нерозчесаного волосся

Тож Шарлотті доводиться пояснювати, що пасма в Лейли особливі – доволі крихкі, легко ламаються. Тому зробити зачіску, як у подружок, поки що просто неможливо. Надалі вона ще буде гордитися своєю відмінністю, перетворивши її з недоліку на власну фішку.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.