Юнак вирішив зекономити гроші й поселився у потязі: подорожує країною, а заразом працює серед пасажирів

Майже 2 роки тому німецький підліток пішов із батьківської оселі й оселився у потязі. Юнак запевняє, що таким чином економить гроші на прожиття, а сусідство пасажирів довкола не заважає.

Лассе Столлі останні 20 місяців провів у дорозі. Німецький підліток певен, такого комфорту за 10 тис.євро на рік за межами вагона потяга йому б не вдалося отримати. Хлопчина працює програмістом попри купу пасажирів, що постійно змінюються довкола.

Лассі доводиться долати щодня по тисячі кілометрів шляху. Юнак уподобав сидіння в потязі Deutsche Bahn й живе з достатнім комфортом. Жодних стресів від постійного перебування на людях дивак не відчуває.

Підліток 2 роки поспіль не виходить із потяга

Вночі користується спеціальними потягами, в яких можна комфортно поспати. Виходить із вагона лише для того, щоб оглянути краєвиди та прийняти душ у громадських басейнах. Столлі стверджує, що так виходить набагато економніше.

Головним пунктом витрат для завсідника залізниці є необхідність придбати безлімітну річну залізничну карту. За нею хлопець може сідати й виходити з потягів на будь-яких станціях. Отак з літа 2022 року й накатав пів мільйона кілометрів.

Підліток 2 роки поспіль не виходить із потяга

Безплатний Wi-Fi у вагоні дозволяє безперешкодно працювати – писати програмне забезпечення. Попервах було складно прилаштуватися до нових умов життя, та згодом 17-річний молодик звик і знайшов чимало переваг.

Лассе веде блог, в якому розповідає про всі свої дорожні пригоди. Захотів на море – вирушає потягом на північ. Якщо закортіло відвідати Альпи – то сідає на експрес. Уночі користується Intercity, а за бажанням відвідати галасливе місто, дістається до Берліна чи Мюнхена.

Єдиним недоліком похідного життя німець визнає необхідність тягати за собою чималий багаж. Ставши досвідченим мандрівником, він навчився обходитися мінімумом речей, щоб бути легким на підйом. Все, що йому потрібно, вкладається у рюкзак і завжди є під рукою.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.