Юнак вирішив зекономити гроші й поселився у потязі: подорожує країною, а заразом працює серед пасажирів

Майже 2 роки тому німецький підліток пішов із батьківської оселі й оселився у потязі. Юнак запевняє, що таким чином економить гроші на прожиття, а сусідство пасажирів довкола не заважає.

Лассе Столлі останні 20 місяців провів у дорозі. Німецький підліток певен, такого комфорту за 10 тис.євро на рік за межами вагона потяга йому б не вдалося отримати. Хлопчина працює програмістом попри купу пасажирів, що постійно змінюються довкола.

Лассі доводиться долати щодня по тисячі кілометрів шляху. Юнак уподобав сидіння в потязі Deutsche Bahn й живе з достатнім комфортом. Жодних стресів від постійного перебування на людях дивак не відчуває.

Підліток 2 роки поспіль не виходить із потяга

Вночі користується спеціальними потягами, в яких можна комфортно поспати. Виходить із вагона лише для того, щоб оглянути краєвиди та прийняти душ у громадських басейнах. Столлі стверджує, що так виходить набагато економніше.

Головним пунктом витрат для завсідника залізниці є необхідність придбати безлімітну річну залізничну карту. За нею хлопець може сідати й виходити з потягів на будь-яких станціях. Отак з літа 2022 року й накатав пів мільйона кілометрів.

Підліток 2 роки поспіль не виходить із потяга

Безплатний Wi-Fi у вагоні дозволяє безперешкодно працювати – писати програмне забезпечення. Попервах було складно прилаштуватися до нових умов життя, та згодом 17-річний молодик звик і знайшов чимало переваг.

Лассе веде блог, в якому розповідає про всі свої дорожні пригоди. Захотів на море – вирушає потягом на північ. Якщо закортіло відвідати Альпи – то сідає на експрес. Уночі користується Intercity, а за бажанням відвідати галасливе місто, дістається до Берліна чи Мюнхена.

Єдиним недоліком похідного життя німець визнає необхідність тягати за собою чималий багаж. Ставши досвідченим мандрівником, він навчився обходитися мінімумом речей, щоб бути легким на підйом. Все, що йому потрібно, вкладається у рюкзак і завжди є під рукою.

Нові статті

Схожі статті

Як правильно засушити мʼяту на зиму? 5 способів, збереження користі та аромату “приправи” до чаю

Сушена мʼята – чудова рослина для приготування запашного чаю, соусів, салатів та маринадів. Якими способами можна її сушити, щоб заготовка зберегла усі свої корисні властивості?

“Ми вам передзвонимо”: Нікітюк придбала миттєву лотерею і показала, що виграла. 2 мільйони майже в кармані

Леся Нікітюк вирішила пошукати щастя в лотереї. Придбала квиток на касі найближчого супермаркету і показала усім процес стирання захисного покриття монеткою. Чи вдалось їй щось виграти?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

“Я не хочу бути сином Ірини Білик”: 25-річний син співачки Гліб Оверчук розповів, чим займається зараз

Ірина Білик має двох синів, у яких різниця у віці складає 16 років. Гліб Оверчук є старшим сином та наразі проживає за кордоном, але пішов шляхом зіркової мами: чим займається юний артист?