Риболовля пішла не за планом: на чоловіка напав крокодил, але дружина не розгубилася – що вона зробила

Жінка заради коханого чоловіка здатна на все, навіть вирвати благовірного з пащі крокодила. Саме так вчинила відчайдушна дамочка, побачивши напад 4-метрового монстра.

Родина з дітьми та друзями відпочивала на березі водойми в Південній Африці. Син 37-річного Ентоні Жубера зловив рибинку, перебуваючи на дамбі, але волосінь заплуталася у дереві, і тато вирішив допомогти дістати окуня.

Та щойно зайшов у озеро, на нього тут же напав величезний 4-метровий крокодил, що чатував на жертву у засідці. Монстр схопив чоловіка за кінцівку та збив із ніг. Міцніше клацнув зубами, і ледь не половина тіла Ентоні опинилася між гострих зубів.

Дружина врятувала чоловіка від нападу крокодила

Хижак став мотати головою з боку на бік, намагаючись припинити опір жертви та поступово затягував бідолаху вглибину. Раптом Жубер пригадав, що у таких випадках треба видавити очі крокодилу, тож уп’явся пальцями в очниці.

Тим часом колега чоловіка забіг у воду й схопив бідолаху за ремінь на штанах, намагаючись відтягти від нападника. Дружина Еннеліз, побачивши, що коїться, не розгубилася.

Дружина врятувала чоловіка від нападу крокодила

Жінка вхопила корч із пеньком на кінці й нумо гатити ним по голові зеленому чудищу. Такої підступності від особи слабкої статі крокодил не очікував. Тому розімкнув щелепи й зник у каламутній воді.

Ентоні тут же витягли на берег, намагаючись зупинити кровотечу. З ран, які утворилися внаслідок укусів, витягли аж три крокодилячі зуби. Дружина дуже переживала, що в Жубера може розпочатися зараження крові. Чоловіка терміново повезли до лікарні.

Крокодиляча жертва й досі не може повірити у щасливий порятунок. Чоловік каже, аби за волосінню поліз син, то монстр, напевно, швидко затягнув би його в озеро. Тож навіть радіє, що все так обернулося.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.