Лелеки переселилися з обійстя селян. Це не на добро, сказали люди й мали рацію: невдовзі сталося непоправне

У родині Бердників на Кіровоградщині вирішили спиляти великий берест, що зростав посеред двору. Коли навідався син, чоловіки спочатку прибрали все гілля. Стовбур залишили до наступного разу.

І тут сталося диво – його уподобали лелеки. Довелося прибити дошки й покласти старе колесо, щоб звили гніздо. Відтоді з 2009 року птахи прилітали до свого житла щовесни день у день.

Лелеки переселилися не на добро. Фото з ФБ Оксани Бердник

Одного разу кволе лелеченя викинули з гнізда, а бусляче сімейство відбуло у теплі краї без нього. Віднесли маля на птахоферму, та воно, на жаль, не вижило.

Одного разу лелече гніздо хотіла зайняти інша пара буслів. Коли прилетіли старожили, влаштували справжній скандал. На землю полетіли яйця. Якоїсь зими стовбур завалився посеред зими.

Лелеки переселилися не на добро. Фото з ФБ Оксани Бердник

Коли лелеки прилетіли й не виявили власної домівки, вдома нікого не було. Птахи хотіли поселитися в сусідів, та ті прогнали. Коли хазяї повернулися, лелека кинувся в ноги жінки, махаючи крилами – поскаржився. Наступного дня звели стовп, на якому прикріпили старе колесо. Лелеки тут же взялися відзначати входини.

2022-го лелеки у визначений день не прилетіли. З’явилися аж на 9-й день. Господарі зітхнули з полегшенням. Наступного року напередодні Великодня стовп упав. Хазяїн був у від’їзді.

Лелеки переселилися не на добро. Фото з ФБ Оксани Бердник

Повернувшись за 4 дні, повернув лелечу хату на місце. Але птахи вже переселилися на шкільний димар. Час від часу навідувалися до рідної оселі. Навіть залетіли попрощатися перед відльотом.

Це не на добро, подумали люди, що лелеки покинули їхнє обійстя. Так і сталося. За 2 місяці пішов з життя син Віктор, який воював ще під час АТО й мав тяжке поранення в голову. Цьогоріч бусли знову прилетіли, але відразу ж поселилися в іншому місці.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.