Господиня й не підозрювала, що під ліжком мешкає сторонній: “Він користувався моїм душем, їв мою їжу”

Жінка з двома дітьми, що мешкає у приватному будинку, 4 місяці поспіль не помічала, що в оселі поселився незнайомець, який користується всіма благами ошатного житла й ховається під ліжком.

Одного разу господиня зайшла до спальні й отетеріла, побачивши, як з-під ліжка стирчать чоловічі ноги в джинсах та шкарпетках. З’ясувалося, що незнайомець тайкома користувався будинком 4 місяці поспіль.

У 26 років мама-одиначка придбала свій перший будинок. Поселилася там із двома дітьми. Оскільки хазяйка працює і весь час зайнята, то частенько залишала нащадків у своїх батьків, які наглядали за малечею.

Господиня виявила під ліжком незнайомця

Сама теж іноді залишалася ночувати в батьківській оселі. Тому будинок стояв пусткою по пів доби, а то й більше. Одного разу господиня повернулася додому о 9-й ранку і виявила під власним ліжком… чоловіка.

Помітила непрошеного гостя не відразу. Жінка скинула одяг і вклалася у ліжко, щоб трішки перепочити. Та заснути не встигла, адже почула шурхотіння. Спочатку подумала, що це миша.

Тихенько перехилилася через ліжко й зойкнула від несподіванки, адже помітила не гризуна, а сині джинси та чорні шкарпетки. Перелякана на смерть бідолаха вискочила з будинку, стрибнула у машину й швиденько набрала номер поліції.

Господиня виявила під ліжком незнайомця

Допоки копи добиралися за вказаною адресою, господиня побачила, як із дверей вийшов молодик. Вона впізнала у ньому робітника, якого запрошувала колись підрівняти газон. Чоловік спокійно посунув вулицею.

Разом із поліціянтами господиня повернулася до своєї оселі. Оглянула будинок та виявила відсутність деяких речей, а також помітила, що гість користувався її посудом та продуктами з холодильника.

Протягом 4 місяців цей нахаба заходив у дім за відсутності господарів, приймав душ, їв їжу, грав у PlayStation дітей. Коли особу косаря газонів встановили, з’ясувалося, що чоловік не має власного житла. А в його газонокосарці було виявлено білизну й інших жінок.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.