Пожовтілу пластикову поверхню можна відбілити: знадобляться зубна паста, лимонна кислота і мурашиний спирт

Пластик потроху витісняє дерево й решту інших матеріалів із нашого побуту. Із цього матеріалу виробляють вікна і підвіконня, а також корпуси для різних домашніх приладів. На жаль, через певний час після покупки й установки пластикові речі можуть пожовтіти. Як запобігти подібній проблемі?

Правильний догляд – запорука білизни

Щоб пластик не пожовтів передчасно, не треба мити речі з нього абразивною хімією чи натирати поверхню жорсткою губкою. Подібні дії призведуть до появи на пластиковій поверхні подряпин, які забиватимуться брудом. Підвіконня від цього втратить привабливий вигляд.

Для очищення використовуються тільки м’які губки і серветки

Прилади з пластику бажано не виставляти в місця, куди потрапляють прямі сонячні промені. Обігрівачі й батареї – теж погані сусіди для пластикових речей. У такому місці вони набагато швидше набудуть жовтизни.

У житлі курців усе, що є пластикового, набуває жовтого нальоту. А все через дим від викурених цигарок.

Очищення пожовтілого пластика

Якщо не догледіли й допустили до пожовтіння білої пластикової поверхні, вашому горю зарадять дуже прості інгредієнти. Слід скористатися нашатирним спиртом, хлором чи перекисом водню. Засіб наноситься на м’яку серветку чи губку й нею обробляється поверхня.

Нанести засіб на пластикову поверхню і залишити на 10 хв.

Робити подібні вправи слід регулярно, хоча гарантії, що пластик набуде первісного білосніжного вигляду вже не буде. У дуже занедбаних випадках можете скористатися мурашиним спиртом, зубною пастою, що відбілює, й лимонною кислотою.

Пропорції мають бути такими:

  • 0,5 ч.лож. перекису;
  • 1 ч.лож. зубної пасти;
  • 1 ч.лож. мурашиного спирту;
  • дрібка лимонної кислоти.
Змити нанесений засіб вологою серветкою

Спочатку ретельно розмішайте зубну пасту з перекисом водню, далі вмішайте мурашиний спирт і наостанку – лимонна кислота. Серветку просочіть отриманим засобом, намастіть пластикову поверхню і залиште на 10 хвилин. Після цього треба ретельно протерти її вологою губкою.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".