Зібралися влаштувати велике прання? Не забудьте скористатися яєчною шкаралупою: речі стануть яскравого кольору

Певні речі під час прання втрачають свої колір і яскравість. Після цього їх не можна вдягати на люди, та і вдома носити неприємно. Щоб подібної прикрості не сталося, слід застосувати один простий лайфхак. Задля цього доведеться не викидати, а збирати й заготовлювати яєчну шкаралупу.

Колір, який втрачається при пранні речей, відновити практично неможливо. Тому краще завчасно потурбуватися, щоб улюблені кофтини й штани не постраждали під час перебування у пральній машині.

Яєчна шкаралупа має легкий відбілюючий ефект

Досвідчені господині вже давно винайшли спосіб, як зарадити збереженню одягу в первісному вигляді протягом тривалого часу. Задля цього слід додати в барабан одну просту й доступну річ.

Мова йде про звичайну яєчну шкаралупу. Саме використання цього непотребу зарадить у вашій ситуації: допоможе зберегти первісний колір та навіть м’яко відбілить. При цьому не ушкодить тканину, як це частенько трапляється з відбілювачами на основі хлору.

Як застосовувати яєчну шкаралупу

Яєчна шкаралупа допоможе зберегти яскравість кольорів
  1. Пошийте мішечок із льону.
  2. Закладіть у нього вимиту, висушену й подрібнену шкаралупу від яєць.
  3. Щільно зав’яжіть і покладіть у пральну машину.
  4. Розчиніть 50 г соди у 5 л води.
  5. Опустіть у содовий розчин білизну.
  6. Витримайте 2-3 години.
  7. Закладайте в пральку й запускайте потрібний режим.

Якщо речі сильно забруднені, додайте під час прання два таких мішечки.

Виперіть ще й мірний ковпачок

Ковпачок, яким вимірюєте кількість прального порошку чи ополіскувача, теж можна додавати у пральну машину. Річ у тім, що він швидко стає липким, тому виробники передбачили можливість його очищення під час основного прання.

Мірний ковпачок теж потребує прання

Відміряли потрібну кількість засобу, відправили у відповідний відсік пральки й поклали в барабан разом із речами. Мірний ковпачок після цього буде ідеально чистим і не доведеться витрачати час на його миття. Можливо, це не слід робити щоразу, але час від часу подібна процедура обов’язково знадобиться.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.