Крейда потрібна не лише дітям для малювання у класі: жінкам допоможе позбутися вологості, чоловікам у ремонті

Звичайна крейда, якою малеча любить обписувати асфальт чи застосовує в класі під час уроку, може стати у пригоді. Коштує засіб недорого, а допомогти в господарстві може серйозно.

Білий брусочок, що залишає після себе сліди на будь-якій поверхні, можна використовувати замість побутової хімії і в різних інших випадках. Головне – знати, де і як застосовувати крейду.

Крейдою можна не лише малювати

Відлякуємо мурах

Крейда начебто не має сильно вираженого неприємного запаху, але мурахи все одно намагаються обходити її десятою дорогою. Тож візьміть брусочок і накресліть лінії в тих місцях, де найчастіше бачите комах. Перекриєте їм шляхи доступу до місць із продуктами, то й більше не зустрінетеся з цими всюдисущими непрошеними гостями.

Позбавляємося плям

Крейда прибирає масні плями з одягу

Якщо посадили на одяг масну пляму, не поспішайте викидати річ. Її допоможе врятувати звичайна крейда. Візьміть білий брусочок, натріть пляму і залиште на 10-15 хвилин. Після цього залишки білого порошку зітріть, а кофту чи штани випрасуйте, як зазвичай. Місця, в якому красувалася неприємна пляма, ви більше не знайдете.

Позбуваємося вологи

Якщо на кухні чи у ванній кімнаті постійно відчувається сирість, цьому можна зарадити. Найпроблемніші місця змастіть товстим шаром крейди. Хімікат вбере затхлий запах і не дасть можливості з’явитися плісняві.

Очищаємо срібло

Жодних маніпуляцій зі столовим сріблом робити не доведеться. Достатньо покласти в ящик, де зберігаються срібні ложки й виделки шматочок крейди. І все! Столове наряддя ніколи не поіржавіє і завжди блищатиме, як новеньке.

Робимо ремонт

Чоловікам теж порадьте застосувати шматочок. Під час проведення дрібних ремонтних робіт крейда обов’язково зарадить. Якщо білим брусочком змастити інструменти, вони не будуть зіскакувати. Тож якість роботи підвищиться, а загроза травматизму знизиться практично до нуля. Застосувати крейду можна також для протирання дрібних кріпильних виробів.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.