Не всі подарунки даруються від чистого серця: що робити з презентом від недоброзичливця

Отримувати подарунки люблять усі. От тільки ті, хто дарують презенти, не завжди мають благі наміри. Деякі недоброзичливці спеціально щось дарують, маючи на меті нашкодити. Чи можна самому розібратися, від щирого серця піднесено дар чи ні, і що робити з "поганим" подарунком?

Деякі люди мають настільки сильну енергетику, що здатні під час дарування подарунка, закласти в нього подумки негативний посил. Після того як людина візьме в руки презент, закляття починає діяти, й удача відвертається від неї.

Як визначити подарунок із негативом

Те, що хтось накликав біду на вашу голову, відчуєте відразу по отриманні подарунка. На вас посиплються зусібіч проблеми, про які раніше ви й гадки не мали.

Недоброзичливець може зарядити подарунок негативом

Раптово помітите, що у житті стається щось подібне до того, яке траплялося у тієї людини, що виступала дарувальником.

Презент, який ви отримали, спочатку вас порадував цінністю й дорожнечею, але згодом ви усвідомлюєте, що не можете його застосувати, оскільки він абсолютно не потрібен. Якщо це річ, вона ні до чого не пасує, якщо електроніка, нею незручно користуватися.

Іноді трапляється, що просто не хочеться приймати дар. У такому разі не беріть нічого до рук. У присутності людини-вампіра не відкривайте коробку. Тоді, можливо, вдасться уникнути енергетичного закляття.

Позбутися поганого подарунка можна

Якщо ж відразу не відчули нічого лихого, а згодом втямили, що все в житті пішло шкереберть, постарайтеся якомога швидше позбутися речі. От тільки передаровувати презент своїм знайомим і родичам не бажано. Краще за все повернути його дарувальнику або ж віддати комусь нужденному. У такому разі негатив не розповсюдиться ні на вас, ні на того, хто отримав предмет.

Будьте пильними. Щойно помітите негаразди на енергетичному рівні, не пускайте ситуацію на самоплив. Відразу ж активно дійте, позбавляючись негативних наслідків отриманої речі. В іншому разі буде тільки гірше.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.