Жовті патьоки на поверхні ванної виглядають неестетично: готуємо простий надійний засіб для ідеальної білизни

Іржаві патьоки на білосніжній поверхні ванної чи піддону душової кабіни виглядають дуже неестетично. Та біді можна зарадити, не вдаючись до допомоги не завжди ефективних дорогих магазинних засобів.

Сліди іржі виникають на емальованій поверхні через низьку якість водопровідної води. Якщо жовтизна не пов’язана з неякісним покриттям, а виникає саме через воду, від неприємних патьоків можна легко позбутися.

Суміш перекису водню і нашатирного спирту допоможе від іржі

Для очищування сантехніки знадобляться всього два дуже простих засоби, які є в кожній домашній аптечці – перекис водню і нашатирний спирт.

Готуємо суміш

Підготувавши потрібні інгредієнти, їх слід змішати у правильній пропорції. Перекису має бути втричі менше, аніж спирту. Поєднати їх слід у скляному слоїку, але приступати до справи не відразу. Нехай суміш настоїться протягом 10 хвилин.

Застосовуємо у ванній

Після цього можна приступати до дії. Вдягніть гумові рукавички, вмочіть у саморобний засіб губку і пройдіться по забруднених місцях. Не шкодуйте водно-спиртової суміші, змащуйте кілька разів.

Засіб наноситься не поверхню ванної і витримується 15 хвилин

Потім дайте засобу всотатися в плями і зробити свою благородну справу. Витримайте не менше 15 хвилин. Тільки потім змийте залишки суміші великою кількістю теплої води.

Слушна порада

Якщо іржа не застаріла, буде достатньо одної подібної процедури. Застаріле забруднення може з першого разу повністю не зникнути. Тому, щоб отримати білосніжну поверхню, доведеться повторити процедуру в повному об’ємі ще раз. Ваша ванна обов’язково засяє чистотою і білизною.

Вапняного нальоту теж удасться позбутися зготовленим власноруч засобом. Головне – витримати правильні пропорції суміші і не змивати засіб відразу після нанесення, а дати постояти.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.